Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
meble kuchenne na wymiar WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
65

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 marca 2017

Usługi remontowe i wykończeniowe - Remonty i wykończenia wnętrz - Układanie płytek podłogowych i ściennych -...
~tomasz
-

dodano: 9 czerwca 2024

drewniane schody i balustrady Witajcie. Czy ma ktos do polecenia firmę robiącą drewniane schody wraz z...
~as
5

dodano: 3 lutego 2015

Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby...
~Aga
14

dodano: 2 marca 2015

Projekt ogrodzenia Witam, po ociepleniu budynku, chcemy wymienić stare,siatkowe ogrodzenie na...
~JOLA
1

dodano: 22 czerwca 2020

Serwis kosiarek i podkaszarek Moi Drodzy, Szukam jakiegoś czarodzieja od kosiarek, podkaszarek i pilarek w...
~Tomek2024
-

dodano: 27 maja 2024

Profesjonalna Kancelaria Polecam kancelarię Pani Mecenas Katarzyny Słobody, pełny profesjonalizm,...
~Gosia
2

dodano: 21 kwietnia 2020

architekt wnętrz - polecane osoby Jeżeli korzystaliście z usług architekta wnętrz to poproszę o wpisanie osoby,...
~Darek
13

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 kwietnia 2011

Projekt /Wizualizacja lazienki Witam, Poszukuję osoby , która mogłaby zrobić wizualizację projektu łazienki....
~ika
10

dodano: 26 lutego 2013

montaz drzwi wejsciowych WItam, mam zamiar kupic drzwi wejsciowe typu mda-39 i szukam sprawdzonej i...
~remont
18

dodano: 9 listopada 2011

Balustrada z nierdzewki Szukam firmy lub kogos kto wykona balustrade balkonowa. Niestety czesc firm...
~MM
5

dodano: 9 kwietnia 2018

tynki i posadzki Witam jak w temacie możecie kogoś polecić
~MM
6

dodano: 10 marca 2014

Kabina prysznicowa na wymiar Witam, Jesteśmy w trakcie remontu łazienki i poszukujemy firmy lub...
~GBK
47

dodano: 13 listopada 2011

Jak zabezpieczy meble do przeprowadzki? Przeprowadzka to często stresujące wydarzenie, które wymaga odpowiedniego...
frogstrans
3

dodano: 10 października 2023

TK Witam polecam wszystkim firmę dom bud Jakubczyk Maciej fachowcy...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Fotowoltaika Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu...
~olek
55

dodano: 27 listopada 2020

kostka brukowa - taras 100m2 Witam, szukam sprawdzonej ekipy która ułoży kostkę na taras.
~marta_w2
7

dodano: 7 czerwca 2012

UWAGA na MOBILNY SERWIS AGD w Gdyni Niestety miałam okazję korzystać z ich usług, naciągnęli mnie na bardzo drogą...
~Katarzyna
5

dodano: 28 marca 2018

Remont Kto jest chetny?
~Łukasz
7

dodano: 22 lipca 2012

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o...
~Ona
3

dodano: 26 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17048

2550

wątków

do góry