Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
montaż ogrodzenia panelowego szukam ekipy do montażu około 150 mb. ogrodzenia panelowego na podmurówce ( z...
~iga
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Zlecę wymianę instalacji C.O. Chwaszczyno Zlecę wymianę instalacji C.O. w Chwaszczynie. Dom jednorodzinny,...
~Darek
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2011

poszukuję pana z młotem pnełmatycznym Jak w tytule .Żeby było śmieszniej,chodzi mi o sprawdzenie co jest 'za moją...
~jestem wkurzona
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Student architekt - czy ktoś korzystał z usług? Niestety koszty projektu u architektów są wysokie. Czy korzystaliście może z...
EwelinaGda
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

montaz okapu kominowego i zmywarki Poszukuje osoby do montazu okapu i zmywarki ewentualnie malowanie scian -...
~LP
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

remont małego mieszkania szukam ekipy do remontu małego mieszkania. Łazienka skucie starych i...
~Malami
17

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

poszukuję wykonawców - remont mieszkania Witam Poszukuję osób, które mają wolny styczeń w celu przeprowadzna takich...
~AMK
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

elektryk witam znacie moze jakiegos elektryk ana terenie osowej ktory podlaczy plyte...
~ewelin90
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

CZY KTOŚ WYKONA KILKA KUCHENNYCH SZAFEK? Teściowej marzy się nowa kuchnia, jest to raptem 8 szafek, nie pod zabudowę...
Karolinka29
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

meble na wymiar Witam, Marzy mi się kuchnia na wymiar. Polecicie mi dobra i niedrogą firmę...
~K&K
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Szafa,garderoba na wymiar Posiadam do zagospodarowania pomieszczenie o wymiarach 1m x 1,10 x wysokosc...
~Biedrona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

Proszę o opinie o firmie AL DESIGN z Gdyni Jak w temacie...jeśli ktoś posiada kuchnie wykonaną przez tą firmę to proszę...
~aga82
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2012

zlece prace hydrauliczne Poszukuje solidnego hydraulika do wykonania kilku przerobek w lazience w...
~Bartosz
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Wymiana drzwi Szukam firmy, która dobrze i niedrogo wymieni drzwi zewnętrzne w bloku (z...
~Łukasz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

remont łazienki Poszukuję uczciwego,niedrogiego fachowca do remontu łazienki....
~zana
21

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

abikon? Witam, czy ktoś korzystał z usług tej firmy? Jakieś opinie?
~xyz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

Uwaga,firmy xxx Ciekawe ilu tu fachowcòw i prawdziwych firm a ile sciemniaczy byłych...
~pani x
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

remont łazienki (zmiana kalofyfera) w trakcie sezonu grzewczego? Witam czy remont łazienki jest możliwy zimą? chodzi mi zmianę kafelków, a co...
~Aga
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

Rozbiórka/likwidacja pieca kaflowego.... ..kto i za ile może to zrobic?
~Zamia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

zabudowa, kogo polecacie witam, poszukuje dobrej firmy mającej ciekawe pomysły do wykonania zabudowy...
~karolina
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16979

postów

2540

wątków

do góry