Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
potrzebny stolarz, meble z płyty stolarskiej plus fornir witam, szukam stolarza, który podjął by się pracy tj dokończenie po...
czarna_milosc
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

Kuchnia na wymiar Szukam solidnej, pomysłowej firmy bądź stolarza wykonującego meble kuchenne...
~Paulina
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

internet jakiego dostawcę internetu i telewizji cyfrowej polecacie .Mam do wyboru UPC...
~XXXXX
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Szukam osoby do wymiany w zabudowie zmywarki i zlewozmywaka (hydraulika- elektryka) Mam dość wiekową zabudowę w kuchni i właśnie wszystko się posypało....
~Joanna
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

podłączenie zmywarki i kuchenki gazowej witam, poszukuję sprawdzonej osoby lub firmy która podłączy mi wyżej...
~xyz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2012

RemBud - Kompleksowe Remonty - R. Wincel Witam, mam do remontu łazienkę i wc. Natrafiłem na firmę RemBud z Gdańska....
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

pranie dywanów Szukam w okolicach Gdyni, Rumi firmy co pierze dywany, nie chodzi mi o osoby...
~bar
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Poszukiwani fachowcy Najlepsi fachowcy to tacy co mają wszystkie uprawnienia, solidnie robią,...
~Solidna_firma
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Firma sprzątająca Poszukuję solidnej firmy do sprzątania klatki chodowej i chodnika kamienicy...
~Joanna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2012

Drzwi wahadłowe do kuchni Szukam firmy lub stolarza który zrobi drzwi wahadłowe dwuskrzydłowe otwór...
karolina1982
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Poszukuje sprawdzonego instalatora piecow WOLF (inne tez moga byc...) Jeszcze nie zdecydowalem jaki piec do domu (na pewno gazowy kondensacyjny -...
plebi
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

certyfikat energetyczny do wybudowanego domu - Chwaszczyno Poszukuje niedrogiego z uprawnieniami fachowca ktory wystawi taki certyfikat
plebi
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Aranżacja wnętrz- czy ktoś się tym zajmuje? Poszukuję kogoś to zaaranżowania przestrzeni na książki, jest ich całkiem...
Balbinka27
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

schody-kto wykona? koszt? poszukuje stolarza/firm ktora zrobi schody na wzor tych...
~Surin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

wywóz śmieci po remoncie, jaką firmę polecacie? Witam, kupiłam mieszkanie, robię w nim remont, nazbierało się mnóstwo...
~Maga
14

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2011

~Joanna
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

Sprawdzony geodeta poszukiwany. Poszukuję sprawdzonego geodety do pomiarów i podziału gruntu. Możecie kogoś...
~Jaśkówka
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

Poszukuje ludzi oszukanych przez stolarza z Gdyni Witam Poszukuje ludzi oszukanych przez stolarza Piotra G z Gdynia. Proszę...
ALEXCISOWA2
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Zlece budowe domu Witam, W związku z rozpoczeta budowa, w m Tuchom k Chwaszczyna (pomorskie)...
~mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Szukam osoby, która podjełaby się wykończenia łazienki na Chełmie. Budynek w stanie deweloperskim. W łazience została ułożona tylko część...
~M.Kaminski
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
16980

postów

2540

wątków

do góry