Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Solidni/uczciwy serwis chłodziarko-zamrażarek! Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa poleci mi solidny (uczciwy) serwis/fachowca z...
Gralka1
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

SZKLARZ - poszukuję solidnej firmy. Witam, Mam małą łazienkę na poddaszu, w której chcę zrobić kabinę...
~GBK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Podłoga drewniana- jaki koszt całkowity (legarki, listwy, montaż, itp.) wątek zamknięty Witam, czy ktoś z Was orientuje się jaki jest koszt całkowity wykonania...
~Monika
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

nnt Remont łazienki Kto ostatnio robił remont łazienki i ile płacił za robocizne ? Tak...
~x-ellka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

WYMIANA OKIEN Jak wygląda kwestia wymiany okien? Długo trzeba czekać na zgode konserwatora?...
~Mieszczka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

OKNA - STAROGARD GDAŃSKI i okolice Witam, Proszę o namiary na producenów okien w Starogardzie Gdańskim lub...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Firma, która zechce zająć się wykonaniem jednego mebla... Mam niewielki "duży" pokój w związku z czym każdy cm jest na wagę...
~larisa28
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

G-Tech Instalacje Marek Skiba Pośzukuję opini na temat tej firmy.
~www
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

G-Tech Instalacje Marek Skiba Poszukuję opini o tej firmie. Dziękuję.
~abiks
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

Cekolowanie ścian Poszukuję dobrego i niedrogiego fachowca do cekolowania i oszlifowania ścian...
~Gdynianin
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

zmiana usytuowania kominu wentylacyjnego w kuchni Witam, Jesteśmy na etapie zalewania stropu (za kilka dni). Zastanawiam...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

schody wewnętrzne-wykonanie poszukuje wykonawcy schodów na poddasze,chodzi o sam wyrób do samodzielnego...
emodrzew
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

Projektowanie ogrodu Czy możecie mi powiedzieć w jakiej cenie mniej więcej jest zrobienie projektu...
Marta J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 listopada 2011

obudowa kominka witam, czy ktos moze polecic firme ktora wykona obudowe kominka? Sam wklad...
makuszka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

zabudowa balkonu Właśnie wybieram firmę zabudowującą. Dostałam ulotkę Kogutek- okna. Zna ktoś...
inka5
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

pomiar akustyczny-mieszkanie prywatne Poszukuję firmy która wykona badanie akustyczne w budynku wielorodzinnym...
~kaja
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2011

Ile za malowanie? Prosze o informację jakich granicach kształtuje sie koszt malowania za metr...
MajowaMaja
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Azbest Witam, poszukuję firmy która posiada odpowiednie certyfikaty oraz uprawnienia...
~...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Szkło hartowane do kuchni - poszuję wykonawcy z Trójmiasta Witam serdecznie W najbliższym czasie będę urządzać kuchnię i chciałbym...
~E.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

CZY KOMUŚ ZAMIENIONO EKSPRES LUB COKOLWIEK W SERWISIE ELDOM NA UL RADUŃSKIEJ 23 PODMIENIONO MI EKSPRES !!!!!!! DWA MIESIĄCE TEMU ODDAŁAM EKSPRES SAECO DO...
~BOZENA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16969

postów

2539

wątków

do góry