Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :)...
AgusiaGda
49

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 sierpnia 2009

Rolety i Żaluzje drewniane Polecam portal Modnie w Oknie. Można zapoznać się z produktami...
Dariakrys
2

dodano: 23 listopada 2021

Gdzie na miejscu dorobię brelok domofonowy RFID? Pogubiły mi się breloki do domofonów. Potrzebne na "gwałt". Jest gdzieś...
~Jacek
2

dodano: 9 grudnia 2021

dostarczenie choinki z Leroy Merlin Gdańsk W wielu miejscach Sklep Leroy Merlin z Gdańska oferuje sprzedaż choinki i...
~Jerzy z Gdańska
-

dodano: 17 grudnia 2021

Montaż Polecam firmę za rzetelnie wykonana usługe montażu drzwi pokojowych do...
~Michał K
-

drzwi z montażem Z czystym sumieniem mogę polecić firme zarówno jakość drzwi pokojowych jak...
~Piotr
-

Volta gdańsk rozstaje Nie polecam ww firmy. Są nie rzetelni,brak jakiegokolwiek kontaktu podczas...
~anonim
-

dodano: 16 grudnia 2021

Przeniesienie kuchni do salonu Witam, chcialabym przeniesc kuchnie do salo u aby zydkac dodatkowy pokoj. Czy...
~anonim
-

dodano: 13 grudnia 2021

Profesjonalny z gwarancją remonty Remonty kompleksowo od A do zet pod klucz porady transport wnoszenie...
~668448229
-

dodano: 11 grudnia 2021

altana ogrodowa Poszukuje wykonawycy altan ogrodowych wraz z opinią Klientów. Zależy mi na...
~Anna
1

dodano: 22 lutego 2017

Remont kuchni.. w tydzień? Szukam sprawnego wykonawcy, który w krótkim czasie wykona remont niewielkiej...
karmin
4

dodano: 16 października 2017

Przegląd, regulacja i naprawa okien Jeśli masz problem z oknem lub drzwiami ja Ci pomogę . Przegląd , regulacja i...
~Adam
-

dodano: 9 grudnia 2021

Transport, przeprowadzki https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowad...
user_13769296585
4

dodano: 6 października 2019

Busy do Niemiec Hej! Za miesiąc wyjeżdżam do Niemiec do pracy. Możecie polecić mi dobrego...
aniaa.m
1

dodano: 30 września 2021

budowa kominka Poszukuję solidnej i niedrogiej firmy z doświadczeniem, która wybuduje...
~Agnieszka
39

dodano: 9 grudnia 2014

ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6...
~tomekk
51

dodano: 1 września 2009

Remont kuchni Kochani. Czeka mnie generalny remont kuchni - zbicie starych kafli oraz...
~Asia
17

dodano: 22 marca 2012

Remont mieszkania 38 m2 Witam Od marca chcę rozpocząć remont mieszkania (cekolowanie, malowania,...
~_________
38

dodano: 29 grudnia 2009

Spawacz Poszukuję osoby z własną spawarką, która by podjęła się wyspawania schodów w...
~Tomek
2

dodano: 9 lipca 2012

Podłączenie wody + kanalizy na działkę, przewiert pod drogą. Jak w tytule - zna ktos firmę do wykonania kompletnego przyłącza...
user_138019171339
2

dodano: 10 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15616

2390

wątków

do góry