Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry doradca finansowy szukam Szukam sprawdzonego doradcy finansowego, chodzi o kredyt mieszkaniowy. Może...
~Ola
33

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2014

Zakładanie ogrodów Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I...
~ccc
57

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 stycznia 2015

Wymiana grzejników - Gdańsk Witam, zna ktoś może dobrego fachowca, który wymieniłby stare kaloryfery w...
~M.
8

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2015

Wymiana grzejnika wraz ze spawaniem Chcę wymienić grzejnik żeliwny na taki taki nowy - podwójny lub potrójny i...
skowroniasta
9

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 sierpnia 2015

KUCHNIA NA WYMIAR Czy ktoś z Was zna kogoś godnego polecenia jeżeli chodzi o wykonanie kuchni...
~bina
79

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 października 2007

Remonty - czarna lista w Trójmieście Zapewne każdy z Was kiedyś natknął się na taką firmę/osobę, z którą miał same...
~Inka
10

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Przeprowadzka Dzień dobry chciałam się zapytać czy znacie państwo firmy które jest w...
~Patrycja Nowak
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 maja 2023

meble do łazienki Dziewczyny macie namiary na osoby które robią meble łazienkowe na wymiar ?...
Farida
11

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 listopada 2011

mocowanie do rur hala magazynowa Czy ktoś z Was zajmuje się wykonywaniem rurociągów w halach magazynowych i...
klaus.ma
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 lutego 2023

Projekt kuchni i łazienki Szukam kogoś, kto wykona projekt kuchni oraz łazienki, niedrogo. Może znacie...
yecath
22

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2011

Northpol tynki Witam,czy ktoś z Państwa robił z tej firmy tynk interesują mnie szarości i...
~Ona39
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

projektowanie ogrodu znacie kogoś kto się tym zajmuje? mam do zagospodarowania teren wokół domu, około 500m . chciałabym na tym...
~aga76
14

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2011

projektowanie i zakładania ogrodu czy znacie może firmę Aurea Garden? czy to solidna firma? jaki jest ich...
~Asia
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2012

Posadzki żywiczne szukam ekipy aby zrobic posadzke zywiczna w garazu i na tarasie. okolice...
~mw
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2015

Kompleksowy remont łazienek Witam zajmuje się kompleksowymi remontami łazienek mieszkań posiadam 20...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Budowa domu Witam, Czeka mnie budowa domu. Macie kogoś sprawdzonego do budowy domu?
-Kinga
14

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lipca 2012

ekipa budowlana Szukam sprawdzonej i solidnej ekipy budowlanej. Startuję z budową w...
~kamil
25

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2010

~Marcin
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

pogłębianie w portach Bardzo ważne dla naszej gospodarki jest pogłębianie w portach, czyli proces...
natkowal12
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 marca 2023

szukam dobrego stolarza Szukam dobrego stolarza który zrobi szafkę do łazienki z drewna. Nie ze...
mama Wiktora
16

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16976

postów

2540

wątków

do góry