Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pytanie do właścicieli instalacji PV Witam, może ktoś z Państwa będzie mógł pomóc w rozwiązaniu problemu...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2023

oczyszczalnia przydomowa Jakiś czas temu zdecydowałem się na oczyszczalnię i zleciłem to firmie Eko...
~ramirez1290
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2011

Mycie elewacji-poszukuje firmy rzetelnej!!! Witam , jak w tytule -szukam firmy do umycia 340 metrów elewacji domu na...
~Mirek
15

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2011

Internet- który dostawca ? Poleci ktoś sprawdzonego dostawcę internetu ( światłowód) na Przymorzu (...
~Roso
16

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2019

Poszukuje projektanta wnętrz Zakres - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka - Korytarz pow. ok 30 mkw...
Gdynia198
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2015

Czyszczenie tapicerek samochodowych, wykładzin, dywanów Oferuję usługę czyszczenia tapicerek samochodowych, wykładzin, dywanów....
~kamila
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2017

Elektryk Szukam dobrego elektryka - z papierami oczywiście - na przeniesienie skrzynki...
~jamama
9

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lipca 2011

Instalacja elektryczna--zlecę wykonanie Witam, zlecę wykonanie instalacji elektrycznej, jednofazowej w mieszkaniu...
~Łukasz
18

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2012

Elektryk - szukam Szukam elektryka w Baninie. Do podłączenia dzwonek i zamiana dwóch lamp. Mąż...
~mieszkanka
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2016

Pilnie szukam dobrego elektryka Miejsce: Sierakowice Termin: Styczeń 2010 Zlecenie polega na...
neissi
33

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2010

gdzie można naprawić expres do kawy Bardzo proszę o informację. Mój expres kolbowy zaczął rozpryskiwać kawę po...
~Magda
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2014

Kostka brukowa Przyjmuję zlecenie . wolne terminy Układanie kostki brukowej. Układamy na...
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

podwieszany sufit szukam kogos do podwieszenia sufitu w kształcie owalu w Rumii, zalezy mi na...
~marcin
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 września 2011

ogrodzenie drewniane Witam Poszukuję ekipy, która może wykinać ogrodzenie drewniane.
~olek
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2012

dobre drzwi zewnętrzne Czy ktoś poleci mi dobrą firmę na wymianę drzwi wewnętrznych z montażem?...
~Mike
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2011

pompa ciepla szukam sprawdzonego wykonawcy pompy ciepla na terenie Kolbud - kompleksowo...
~m_k
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2013

Panele podłogowe - klejone Zlecę położenie paneli podłogowych, klejonych do podłogi, ok. 20m2....
~O.
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2015

Kominy systemowe witam poszukuję fachowca który podejmie się postawienia dwóch kominów...
~bartek
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2018

Sufity podwieszane - pilne Szukam ekipy która znajdzie czas pomiędzy 27.12 a 7.01 na wykonanie 2 sufitów...
~Sebastian
7

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2013

Klijent Witam wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud Jakubczyk Maciej...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16981

postów

2540

wątków

do góry