Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
invest pel deweloper odebrałem w lutym mieszkanie przy Kartuskiej od invest pel wykończenie...
~sero
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Dobry deweloper Mam jedynie pozytywne doświadczenia związane z zakupem mieszkania od tego...
kapeluszny04
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

urządzenia ogrodnicze Hej, kupowaliście kosiarkę? Wpadła mi w oko kosiarka, którą znaleźć można na...
Dawid94765
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2022

Poszukuję luksusowego apartamentu na terenie Gdańska Szukam przestronnego i nowoczesnego apartamentu na mapie Gdańska, który...
~Robert
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2022

Nowe osiedle? bojano kto wie co i kto buduje naprzeciwko Magnata przy ul. Wybickiego? był w tym...
~pikej
19

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Szukam mieszkania na wynajem gdynia Czesc! Szukam mieszkania na wynajem dla rodziny 5 osobowej, Mama, tata, 3...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

stacja kontroli pojazdów Witam, jest na forum ktoś kto zna się na wyborze stacji kontroli pojazdów? Z...
Grzegorz77530
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

materace Witam, jest na tym forum ktoś kto potrafi merytorycznie doradzić jak zabrać...
Leonard81455
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Nowa inwestycja? Nowa inwestycja przy moscie nad obwodnica przy ul Sadowej ...ktos cos wie co...
~ola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2016

Osiedle Maciejka - proszę o opinie. Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera...
~XXX
57

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2016

Restauracja Dzień dobry, Planuje otworzyć restauracje, natomiast mam mały problem z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Fundacja Cześć, macie pomysł jak można zadbać o osoby niepełnosprawne? W sieci...
Radek32566
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2022

urządzenia ogrodnicze Witam, są tutaj osoby, które znają się na wyborze kosiarki? Zastanawiam się,...
Frydolin83222
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lutego 2022

architektura krajobrazu Witam, znacie jakieś firmy, które zajmują się architekturą krajobrazu?...
Willi4411
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

ubezpieczenie Witam, znacie się może na ubezpieczeniach? Widziałem na...
Chrystian4421
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

plan ewakuacji zakładu produkcyjnego kraków Hej, szukam firmy która podjęłaby się przygotowania plan ewakuacji zakładu...
aniaa.m
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Bardzo polecam Witam. Sprzedawałem mieszkanie przez firmę Tyszkiewicz. Obsługa jest na...
~Waldek Lipiński
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 stycznia 2022

Kowale Bolta szeregowce PB Development Polska Sp. z o.o. - Czy ktoś stracił zaliczkę u tego dewelopera?
~bolta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe? Cześć, myślę nad pewnymi usprawnieniami w swoim domu. Zastanawiam się ile...
madzia.opo95
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Deweloper - osiedla z piwnicami Witam, szukam obecnie mieszkania w Gdyni. Interesuje mnie deweloper,ktory...
~mycha 88
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry