Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
inwestycje mieszkaniowe, które wybrać? Hej, rozglądam się za mieszkaniami, czy możecie mi polecic inwestycję...
~Kasia
27

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

domy w stokrotkach - Kowale co sądzicie?jakieś opinię?
~zainteresowany
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Developer MARGO Czy ktoś kupił mieszkanie u tego developera.Chodzi konkretnie o inwestycję...
~XXX
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Nowator - Fundamentowa Witam! Piszę wątek z zapytaniem czy forum przeglądają osoby, które zakupiły...
~Roniacz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2012

tambud rumia Jestem zainteresowany zakupem mieszkania od firmy Tambud. ktora buduje w...
~amadeusz
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

Jaśkowa Dolina Invest Komfort Czy ktoś wie co Invest Komfort buduje przy Jaśkowej Dolinie?
~Asik
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Oak Development Consutants sp.z o.o. Poszukuję wierzycieli... Witam, poszukuję wierzycieli spółki i oszukanych przez spółkę OAK Development...
Joti1954
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

Myśliwska Park Witam, przymierzam się do kupna mieszkania na Morenie od dewelopera Gant....
~Ada
15

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Mieszkanie w Gdyni Witajcie. Planuję kupić mieszkanie/apartament w Gdyni 50-60mkw, gdzieś blisko...
~Bartek
23

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Kupno mieszkania od dewelopera MURAPOL Witam jestem zainteresowana kupnem mieszkania od tego dewelopera które mieści...
~marta
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

szukam mieszkania deweloperksiego , które mogę już odebrać a nie czekać szukam i szukam, tyle osiedli sie pobudowało że się gubię, może ktoś wie u...
olciaprincessa
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Proszę o opinię o firmie STOPHOUSE Jak w temacie, czy miał z nimi ktoś do czynienia?
~maks
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Kilka pytań o osiedla ORLEXU... Witam , interesują nas opinie z pierwszej ręki , osób które kupiły...
~MiM
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Nowa inwestycja Osiedle Lazurowe Budują w tej chwili Osiedle Lazurowe ,rozważam tam kupno mieszkania ale nie...
~Anulka1905
17

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2010

partyzantow stara zatoka szukam czegos w internecie, ale nie moge nic znalezc... podobno na miejscu...
irongirl88
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Negocjacje z Deweloperem Lepiej negocjować cenę wybranego mieszkania w biurze u dewelopera czy wybrać...
Asiulka888
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Osiedle Vivaldiego. calkiem sympatyczne na zdjeciach tylko firma nic mi nie mowi, jakies opinie
~jola139
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Róg Świętojańska/Piłsudskiego - domknięty kwartał - opinie Gdynian Witam wszystkich Gdynian Powoli zabieram się do nowej koncepcji (tym razem...
smolsky
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Deweloper MURAPOL Mam pytanie czy może ktoś kupił mieszkanie od tego dewelopera? Bo chce kupić...
~MARTA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

osiedle domkow fourplex-kosakowo Witam,mam kilka pytan zwiazanych domkami w kosakowie,zastanawiam sie nad...
~bsbsbsbsbs
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry