Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rabaty u dewelopera DS Investment Osiedle Fourplex Kosakowo Czy deweloper daje rabaty na mieszkania 75 m na tym osiedlu .Jeżeli tak to na...
~maik
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

czy jest ktoś z osiedla cztery pory roku najlepiej ul. żeglarska? Zastanawiamy się nad kupnem tam mieszkania i chciałabym poznać opinię na...
madzia-16
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Tom_Bud, Niepołomnicka Witam, czy ktoś może miał już przyjemność (lub nie) spotkać się z tym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

JASIEŃ -Witam,interesuje mnie zakup mieszkania na Jasieniu,czy ktoś mieszka w tej...
~robert
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

atro development - osiedle Młody Las Witam zastanawiam się nad kupnem domku (szeregowca) na osiedlu Młody Las -...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

kto mieszka lub wynajmuje na osiedlu Aquarius w Sopocie? ile kosztuje tam wynajem 3 pokojowego mieszkania?
mamagigi
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Osiedle GOLF PARK w Tuchomiu Czy ktoś kupił już dom bądź mieszka już na osiedlu Golf Park w Tuchomiu? Jak...
~Aga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

Mieszkania w Pacyfiku są gorsze od tych w Atlantyku? Przyglądam się tej inwestycji od początku. Mam wrażenie że mieszkania w nowym...
~Ludek z Redy
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lutego 2012

mieszkanie na parterze Przygladam sie mieszkaniu 53 m2 z ogrodkiem za 270 tys widze ze budowa juz...
~Marzena Rumia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Eko-Bud Banino - ktos kupil dom? Czy ktos z Was kupowal dom od Eko-Bud Banino?? Wlasnie zastanawiam sie z zona...
~michal
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Torus inwestycja Piotrkowska 27 czy ktoś kupił tam mieszkanie? Witam jestem zainteresowany kupnem mieszkania od dewelopera Torus mam pytanie...
~Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Osiedle Jabłoniowa? Czy INPRO to dobry deweloper? Jestem całkiem nowa w temacie ,dopiero zaczynam poszukiwania. Jestem całkiem...
jola139
19

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

Jaka dzielnica Planuje w niedługim czasie kupić mieszkanie ale nie mieszkam długo w Gdańsku...
~Andr
15

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Odbior mieszkania od developera! Hej, Za 2 tygodnie odbieram mieszkanie od developera. Chce miec pewnosc ze...
spandor
51

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2010

mieszkanie w Kowalach.Apollina,Srebrzysta podkowa Witam! Już niedługo kupujemy mieszkanie w Kowalach na Apollina,w związku z...
~zajączkowa
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

ekolan Mam pytanie chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was kupił mieszkanie w...
~zwyczajna28
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Osiedle Miłe Osiedle Miłe deweloper ekolan czy są na forum osoby które kupiły tam...
ssprezynka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Kaja - kto stracił pieniądze poszukuję firm podwykonawczych , które nie otzrymały zapłaty przez Firmę PO...
lublingd
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Planeta X - pytanie do mieszkańców Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w budynku Planety X. Chciałabym...
~Nina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Dorota Reda Czy ktoś słyszał o tym deweloperze .? Budynki ładne ,cena przystępna ..na...
~Dorota
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry