Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uwaga na administratora Uwaga na administratora budynków INTRADOM jest powiązany z EUROSTYLEM Jest...
user_13769296585
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2017

Rumia - żurawia łąka Witam, kupił ktoś dom na osiedlu Żurawia Łąka w Rumi od firmy Mój dom?
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Zielone Patio? Poważnie rozważam zakup w inwestycji Zielone Patio dewelopera Mach. Bardzo...
~KR
36

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2014

Umowa przedwstępna z deweloperem Zarezerwowałem u dewelopera mieszkanie, po czym zdecydowałem się je kupić...
~Kupiec
8

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 września 2017

Seven invest developer ktoś poleca/nie poleca Pytanie do mieszkańców osiedli Nowe Kosakowo i Astrowe Wzgórze. Jak oceniacie...
~Em
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 maja 2021

Biuro dewelopera Hej wszystkim! Szukamy pomysłu jak rozwiązać problem z biurem dewelopera na...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 maja 2021

Działka Szukam działki na sprzedaż w okolicy Gdyni. Minimum 800m2-3000m2. Warunki...
Mamanda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Deweloper Sierzbud Rumia opinie Proszę o opinie o deweloperze Sierzbud, chcę kupić mieszkanie w Rumi na...
~Zuza
24

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 marca 2014

Złe doświadczenia deweloper Invest Pel Janusz Pellowski Inwestycja w Gdyni-wlasnosc miała zostać przekazana do końca lutego 2018r.Do...
~Marta
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2019

sprawdzenie dewelopera Witam, mam pytanie, w jaki sposób sprawdzacie deweloperów przed podpisaniem...
~Ann
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Robota nie zając czyli prace przy widnej Czasy pandemi, ludzie tracą prace. Jedni robią wszystko,żeby utrzymać...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Podgrzanie wody Ile płacicie za podgrzanie 1m3 zimnej wody? Jakie osiedle
~Gaga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

Firma Mirbud - opinie Ktoś z Was się spotkał z firmą Mirbud? Jeżeli tak to proszę o opinię na jej...
~mieszko
8

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Hydrozagadka Czy ktoś może się podzielić swoją wiedzą i pomysłem na odprowadzanie wody...
~dd
13

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2015

Margo Kamienica Staromiejska. Już prawie rok opóźnia się odbiór mieszkań w Kamienicy Staromiejskiej w...
~Xz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Nadmorskie Tarasy mieszkanie Mam zamiar kupić mieszaknie na osiedlu Nadmorskie Tarasy . Proszę o opinie...
~felic9292
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2019

Handel mieszkaniami TBS. Co myślicie? Witajcie, Temat kontrowersyjny, ale myślę, że ważny. Jestem w trakcie...
~Gosia
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Deweloper Ecoinwest opinie Czy ktos kupował od ecoinwest dom ? Jakieś opinie z interesuje mnie skowarcz
~Natalia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Masko Invest - RUMIA Witam, czy ktoś już kupił / planuje kupno mieszkania od firmy Masko Invest w...
~Pierwotniak
9

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

PB Margo nie polecam Zanim podpiszecie jakąkolwiek umowę z tym deweloperem sprawdźcie jak fatalnie...
~D. G
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry