Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oplaty ZW, CW, CO i wywoz nieczystosci. Jako, ze dosyc czesto slyszy sie, ze na jednym osiedlu jest taniej a na innym...
~Quattro Towers
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Pośrednicy bez kompetencji Znalazłam takie ogłoszenie...
~wredot
16

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Zarządca Witam, możecie polecić dobrego zarządce wspólnoty? może macie dobrego...
~Kasiek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

sulmin chciałbym kupić działkę pod domek jednorodzinny, ok. 1000m2, gdzie mam szukać...
~michał
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

mieszkanie moze ktos polecic dobre biuro neruchomosci tego tyle ze trudno wybrac
~sew
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

niby łatwo kupić??? od kilku miesięcy usiłuję kupić mieszkanie w Gdańsku w pasie...
~marek
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

przez które biuro najlepiej kupić mieszkanie w Gdyni? Jakie biuro polecacie? Ważna jest dla mnie skuteczność, sprawne...
~lemon
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Kredyt dla przedsiebiorcy. Od jakiegos czasu zastanawiam sie jak kupic mieszkanie na kredyt/leasing....
~Leon
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Na wyłączność czy zwykła jaka umowa pośrednictwa lepsza ? Witam, Proszę o pomoc, chce sprzedać mieszkanie na Żabiance, trochę sama...
~iwett
15

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

zarządca Habitum co o nim wiecie jestem mieszkańcem bloku który od 01 09 ma objąć
~lila
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

Mieszkanie na sprzedaż w Gdyni - jakie biuro nieruchomości polecacie? Witam. Jest do sprzedania mieszkanie w Gdyni, dzielnica Karwiny, jeden...
~WW
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Dlaczego ludzie chcę kupować mieszkanie z pośrednikiem? Kupując bezpośrednio osczędzają około 3 procent wartości lokalu. Gwarancją...
~jfk
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

annatkn4
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Po co nam pośrednik ...... ??? Po to ..... Jestem pośrednikiem ale nie praktykującym. Licencja czeka na lepsze czasy ale...
Hexusia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

dobry zarzadca nieruchomosci A slyszl ktos o zarzadcy Lider z Gdyni z ul. STarowiejskiej, czy jest...
~Lusia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Jak trafić na dobrego pośrednika lub biuro w Trójmieście? Jesteśmy spoza Trójmiasta, dzięki kontaktowi ze SPPON, nasi znajomi wybrali...
dr3007
33

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Potrzebuję namiaru na dobrego Agenta Nieruchomości - PILNIE!!!! Tak jak w temacie. W trybie natychmiastowym potrzebuję namiaru na dobrego,...
ojjka
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

Co sądzicie o zniesieniu Licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami? Chętnie usłyszę komentarze osób nie pracujących w wyżej wymienionej branży....
~Quo vadis Pośredniku?
10

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Zarządca nieruchomości - OSOWA Witam, szukamy nowego zarządcy na Osowej (...) Szukamy firmy, która w...
~AG
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

która agencja nieruchomości? wątek zamknięty w najbliższym czasie chciałabym sprzedać swoje obecne mieszkanie i kupić...
~willejka
22

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry