Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jaki piec wybrać do domu? nowy temat Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o...
laura13
86

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 25 sierpnia 2014

Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? nowy temat Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy...
~Ppp
39

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 26 września 2013

Jakie meble do salonu ? nowy temat Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
101

ostatnia odp. 22 godziny temu

dodano: 8 czerwca 2016

pilarki nowy temat Cześć, mieliście kiedyś okazje kupować pilarki? Zastanawiam się, którą...
Celestyn8949
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 stycznia 2022

Regały magazynowe gdzie kupić? nowy temat Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20...
julita.glinka
16

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 29 września 2014

Odkurzacz wodny - opinie nowy temat Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi...
~anka
23

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 lutego 2013

Wyposażenie łazienki nowy temat byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego...
~anonim
29

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 15 października 2017

Meble kuchenne od kogo i za ile ? nowy temat Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić...
~piotr
28

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 16 maja 2017

Pomocy! Jaka pralka najlepsza? nowy temat Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora...
~monika
207

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 21 lipca 2014

Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? nowy temat Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
~anonim
91

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 12 sierpnia 2017

meble kuchenne na wymiar nowy temat WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
48

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 31 marca 2017

jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? nowy temat Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie?
mara_602
82

dodano: 8 kwietnia 2011

pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie nowy temat Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe...
~nusia85
68

dodano: 18 września 2014

Firany, zasłony - gdzie? nowy temat Czy istnieja jeszcze zwykłe sklepy z firanami i zasłonami nie żadne usługi...
~aga
12

dodano: 24 stycznia 2015

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie nowy temat Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego...
marjjjan
14

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Gdzie kupię naróżnik/rogówkę? nowy temat Szukam narożnika 240x240cm. Byłam już BRW, IKEA, Agata meble (tragedia!),...
~Asia
8

dodano: 7 sierpnia 2016

drzwi nowy temat dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic
~pawel
14

dodano: 3 lutego 2014

Wyposażenie restauracji nowy temat Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,...
cocosanka
54

dodano: 5 maja 2015

Odkurzacz jaki ? nowy temat Podpowiedzcie mi proszę jaki odkurzacz kupić? Na co warto zwrócić uwagę.
~Matyldak
4

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 15 czerwca 2021

Armatura łazienkowa - jaką wybrać? nowy temat Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy...
~Kasia
30

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 18 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry