Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? nowy temat Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy...
~Ppp
38

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 26 września 2013

drzwi wewnętrzne. białe? zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są...
~zzzz
35

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 10 lutego 2014

Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam...
~lil
35

dodano: 25 kwietnia 2014

Jakie meble do salonu ? Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio...
mareky
100

dodano: 8 czerwca 2016

urządzenia ogrodowe Witam, jest na forum ktoś kto zna się na wyborze urządzeń akumulatorowych? Na...
Oleg9076
-

dodano: 22 grudnia 2021

Dziecko zmieniło program w pralce Dziecko zmieniło program w pralko suszarce lg slim i teraz przy praniu...
~Szyfer.daria@onet.eu
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 19 grudnia 2021

Materace Alvare Witam serdecznie Rzadko udzielam się na forum ale pomyślałam, że warto...
~Rachel
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 grudnia 2021

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego...
~Aga S.
24

dodano: 30 grudnia 2017

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim...
~Adam
98

dodano: 12 czerwca 2013

zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał...
~emilka
17

dodano: 19 września 2018

Gdzie w Gdańsku można kupić używane meble biurowe? Niedługo będę otwierała niewielkie biuro - 4 stanowiska pracownicze....
~katya
4

dodano: 22 marca 2017

Gdzie kupię solidną szafę? Gdzie kupię solidną szafę białą najlepiej o wym (lub podobne) 220wys x 160 x...
amadzia5
18

dodano: 20 stycznia 2015

Co przygotować na budowę domu Jak w temacie. Zaczynamy budowę i zastanawiamy się co powinniśmy zapewnić...
~Comon
1

dodano: 9 grudnia 2021

kominki do domu Hejka.Stoje przed wyborem kominka do domu, mam mnóstwo pytań i wątpliwości...
~krystek71
5

dodano: 13 czerwca 2019

Jaki ekspres na kapsułki? dziewczyny chciałabym kupić nie za drogi ekspres na kapsułki ale nie wiem...
asienkaj
23

dodano: 24 listopada 2014

Udogodnienia do domu i ogrodu Bardzo proszę o pomysły co jeszcze można zrobić w domu extra tak żeby...
~Dromist
3

dodano: 22 maja 2020

Jaki odkurzacz przemysłowy warto kupić? Szukam odkurzacza który miałby dobre ssanie, automatyczne czyszczenie filtra...
~Hvac
-

dodano: 26 listopada 2021

Panele na podczerwień w okolicach trójmiasta Cześć, Czy ktoś może polecić jakąś firmę w okolicach trójmiasta, która...
IceCold
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 listopada 2021

jaki odkurzacz dobrze zbiera piasek Mam psa z długą sierścią i sporo piasku w domu ,szukam odkurzacza ,może ktoś...
~alma
-

dodano: 11 listopada 2021

jaki osprzęt elektryczny stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka...
~rafcio21
100

dodano: 10 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry