Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdzie kupię naróżnik/rogówkę? Szukam narożnika 240x240cm. Byłam już BRW, IKEA, Agata meble (tragedia!),...
~Asia
7

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 sierpnia 2016

zabudowa kaloryfera http://www.meble.vox.pl/minideco_8/ na podanym zdjęciu jest zabudowa z...
~Natalia
7

dodano: 27 maja 2011

Klimatyzator Witam, Z racji nadchodzących upałów zdecydowałem się na zakup klimatyzatora...
~anonim
4

dodano: 7 czerwca 2020

tanie plytki ceramiczne do lazienki- gdzie w Gdansku ? Doradzcie prosze. Czas wybrac cos, pomijajac fakt, ze nie mam wizji jakie...
Aniouka
20

dodano: 25 sierpnia 2011

War Dziady na całe świętokrzyskie
~Bolek
-

dodano: 4 października 2021

War Nie kupujcie tam mebli
~Bolek
-

Bia To dziady nie dają wszystkich elementów
~Bolek
-

drzwi wewnętrzne. białe? zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są...
~zzzz
34

dodano: 10 lutego 2014

Skład budowlany Jestem w trakcie budowy własnego składu budowlanego - już dziś zacząłem...
~dżerry
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 września 2021

Choinka na pniu Cześć! Zbliża się grudzień, a wraz z nim sezon choinkowy. Możecie polecić mi...
kasia567
-

dodano: 28 września 2021

Filtracja oleju w urządzeniach Gdzie w okolicy wykonywana jest filtracja oleju? I jak wyglada?
~player
1

dodano: 28 września 2021

Umeblowanie mieszkania Ludziska, będę urządzał mieszkanie i zastanawiam się jakie meble mam sobie...
~ąę
11

dodano: 21 grudnia 2017

Clothes recycling aberdeen Hej! Możecie polecić mi stronę, która zajmuje się skupem niepotrzebnych...
aniaa.m
-

dodano: 27 września 2021

Woreczki bawełniane siateczki Cześć. Możecie polecić mi stronę lub producenta, który posiada w ofercie...
aniaa.m
-

dodano: 27 września 2021

Zapora nożycowa Dzień dobry, czy znają może Państwo firmę, która zajmuje się dystrybucją...
jaceksztukater
-

dodano: 22 września 2021

Pralka Hej macie może tako pralkie jaki program ustawiacie pralka nie dopiera plam z...
~Ola
-

dodano: 17 września 2021

Udogodnienia do domu i ogrodu Bardzo proszę o pomysły co jeszcze można zrobić w domu extra tak żeby...
~Dromist
2

dodano: 22 maja 2020

Kropielnice Czy w jakims sklepie z dewocjonaliami w Gdańsku albo w okolicy mozna zakupić...
~Walkiee
1

dodano: 15 września 2021

Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont...
agusia-gdansk
22

dodano: 22 września 2011

Przechowywanie butów Urządzam dom i chcę mieć praktyczne rozwiązania na wszystko, aby łatwo było...
~Shadka
1

dodano: 9 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry