Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jak to wykonać? Pytanie troche z innej bajki albo bardziej do stolarzy. Chce wykonac u siebie...
~gorman
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 września 2021

Wentylator do firmy Szukam wentylatora do firmy, która produkuje instalacje chemiczne. I zależy...
~Adam
1

dodano: 8 września 2021

Odkurzacz wodny - opinie Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi...
~anka
21

dodano: 17 lutego 2013

Odkurzacz jaki ? Podpowiedzcie mi proszę jaki odkurzacz kupić? Na co warto zwrócić uwagę.
~Matyldak
2

dodano: 15 czerwca 2021

Drewno kominkowe gdzie kupic tanio? Witam, Wie ktos moze gdzie w Gdanku mozna kupic drewno takie jak do kominka?...
~LoRd
51

dodano: 11 grudnia 2004

Robot sprzątający, polećcie coś dobrego :) Poszukuje robota sprzątającego, raczej bez opcji mopowania. Słyszałam dużo...
nulka
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2020

Jaka kosiarka do trawy? Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic...
sanszajn
27

dodano: 11 czerwca 2013

Jaki ekspres na kapsułki? dziewczyny chciałabym kupić nie za drogi ekspres na kapsułki ale nie wiem...
asienkaj
22

dodano: 24 listopada 2014

Dobrej jakości ręczniki? Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są...
karolina_ka
30

dodano: 19 stycznia 2015

Szafka na buty Szafka na buty z tapicerowanym siedziskiem. Szukam inspiracji. Pokażcie...
~Iglomerka
-

dodano: 11 sierpnia 2021

pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe...
~nusia85
66

dodano: 18 września 2014

Meble kuchenne od kogo i za ile ? Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić...
~piotr
26

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 maja 2017

Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w...
~ert
50

dodano: 31 lipca 2013

Dzbanek filtrujący do wody? Czy możecie podpowiedzieć jaki dzbanek z filtrem do wody kranowej najlepiej...
~Marta
-

dodano: 23 lipca 2021

Przestroga przed Komandorem SA. Pomorze Bardzo nierzetelna firma. Przestrzegam potencjalnych klientów przed...
~Anna
-

dodano: 18 lipca 2021

Klasyczne drzwi Wyjątkową ofertę drzwi zdecydowanie ma w swojej ofercie firma Veyna....
moderamonia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2021

Drzwi nowoczesne Korzystałam z firmy Veyna, oferuje piękne nowoczesne drzwi o wyjątkowym...
~moderamonia
-

dodano: 29 czerwca 2021

Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami...
~GD
38

dodano: 4 lutego 2013

jaki laptop kupic ? Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy...
~mirek
11

dodano: 9 października 2017

Plisy okienne Jaką firmę wybrać do zakupu i montażu plis okiennych w Gdańsku ?
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry