Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szukam - obrzeze blatowe wątek zamknięty Szukam obrzeza do blatu kuchennego 35mm. Chodzi mi o obrzeze PCV (2mm...
~forumfan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Odkurzacz bez workowy czy jednak na worki ??? wątek zamknięty Witam chciałbym prosić o doradzenie kupna odkurzacza najlepiej firmy...
~zakochana
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

odpływ liniowy do prysznica wątek zamknięty hej, czy orientuje sie ktoś gdzie mogę kupic odpływ liniowy do prysznica ale...
eedit
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

ikea w gdańsku wątek zamknięty Jak najszybciej dojechać?
~asia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

sklep z akcesoriami meblowymi w Rumii wątek zamknięty czy wiecie na jakiej ulicy jest moze taki sklep?
~sara-03
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

Gdzie mozna kupic część do rolet wewnetrznych materialowych wątek zamknięty Czy ktos sie orientuje, gdzie w Trojmiescie mozna dokupic czesci do rolety...
~magda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Gotowe zestawy mebli kuchennych- co myślicie? wątek zamknięty Co myślicie na temat w miarę tanich gotowych zestawów mebli kuchennych- np....
~Aga
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

DOBRE KOLEKTORY SŁONECZNE wątek zamknięty Witam Polećcie mi jakieś dobre a niedrogie kolektory słoneczne , raczej rurowe
~adam
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

okna wątek zamknięty byly juz rozne watki ale generalnie chodziło o okna do mieszkania. ja...
monia13
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

jaką zmywarkę polecacie wątek zamknięty Witajcie, planuję zakup zmywarki. Jaką polecacie?
mara_602
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

rolety zabezpieczające wątek zamknięty Witam, Chciałaby zamontowac rolety zabazpieczające, ale ceny w Gdańsku +180...
~wuzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

MEBLE DO NOWEGO MIESZKANIA wątek zamknięty Witam Właśnie odebrałam mieszkanie we Wrzeszczu Quatro Towes, potrzebuję...
~asia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Komoda/szafka komputerowa. wątek zamknięty Poszukuję szafki/komody komputerowej, na zasadzie takiej, żeby były...
Bombelkowa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Płyta mleczna plexi wątek zamknięty Witam, czy nie wie ktoś gdzie można w Trójmieście kupić mleczną plexi?...
~Spirit
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Szukam Tanie okna wątek zamknięty Witam serdecznie Szukam firmy, która ma najlepsze ceny okien. Nie zależy mi...
~Ja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

projekt łazienki z wykonaniem? gdzie w Gdańsku? wątek zamknięty jw. zastanawiam się czy w marketach typu castorama, obi czy leroy merlin...
Kasieńka79
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Ekspres do kawy na kapsułki - czy mozecie polecic? wątek zamknięty Chcialabym kupic sobie ekspres do kawki na kapsulki,zastanawiam sie ktory...
~niezalogowana zuuza
22

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Sypialnia wątek zamknięty Witam Obecnie jestem na etapie kupna mebli do sypialni. MOzecie cos polecic?...
gabryska88
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

~Aga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2012

Dobre łóżko wątek zamknięty Szukam dobrego i wygodnego łóżka - polecacie jakichś producentów? Sklepy?...
~Malta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry