Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jaki klej i kit do listew przypodłogowych? nowy temat Pytanie jak w temacie. Chodzi mi o montaż białych listew przypodłogowych MDF....
~Piotr
5

ostatnia odp. 14 godzin temu

dodano: 16 października 2012

Jakie schody? - co polecacie nowy temat Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie...
~Hexag
40

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 28 marca 2015

Jaka podłoga do mieszkania? nowy temat Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę...
~agnes
29

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 28 stycznia 2015

ile czasu potrzeba aby wykończyć mieszkanie 42m2 nowy temat Witam, mam pytanie : ile mniej więcej potrzeba czasu aby wykończyć mieszkanie...
~Ania
34

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 30 stycznia 2012

nnt:Jakiej firmy farba do scian-sypialnia,pokoj dziecka. nowy temat Dziewczyny jakimi farbami malowałyscie mieszkanie?wiem ze potrzebuje farbe...
~Joaska
26

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 21 czerwca 2012

Farby do ścian i sufitów- proszę o poradę nowy temat Witajcie Proszę o pomoc- muszę wymalować mieszkanie, swoje pierwsze, mam...
~Agata
109

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 grudnia 2011

Farba, z której łatwo schodzą zabrudzenia nowy temat Będę niebawem remontować przedpokój. Ostatni raz malowałam go jakieś 8 lat...
~Mola
14

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Remont łazienki nowy temat Ile wynosi koszt wyremontowania łazienki ? wymiary 1,9m na 1,6m jest...
~Patrycja
22

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 28 maja 2016

wymiana szyb na cieplejsze lub folia? nowy temat Potrzebuje pomocy. Mam nowe okna (od dewelopera) dwu szybowe o wspolczynniku...
~dzun
20

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Jaka łącznóść w nowym domu nowy temat Hej. Przeprowadzając się do nowego domu staję przed dylematem jakiego rodzaju...
~anonim
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 maja 2022

Podwieszane wc, czy faktycznie praktyczne? nowy temat Mam pytanie do osób, które u siebie w łazienkach mają podwieszane wc. Czy...
~Dagmara
22

dodano: 31 grudnia 2014

Założenie ogrzewania gazowego. nowy temat Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania...
~krysztalek_o
38

dodano: 22 grudnia 2011

Montaż okien oraz parapetów nowy temat Przy montażu ciepłych parapetów jest sens zakładania taśm...
~Rozkele
1

dodano: 2 maja 2022

Remont WC nowy temat Remont WC ok 2 m2. Kapitalny. Ile mniej wiecej koszty wykonania mogą wynieść?
~MM
6

dodano: 13 grudnia 2013

Piec na ekogroszek - jaki wybrać? nowy temat Szukam dobrego pieca na tanie paliwo, myślę o drzewigroszku ale może...
~witold
17

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 2 lutego 2012

plesń na suficie nowy temat Moja ciotka mieszka na 3 pietrze w Redlowie nad nia jest tylko strych. Jakies...
stokrota15
17

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 30 listopada 2011

Taras z desek kompozytowych - nowy temat Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
57

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 lutego 2016

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? nowy temat Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i...
~lk
158

dodano: 5 marca 2016

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie nowy temat Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają...
~magdalena
16

dodano: 4 stycznia 2017

Sypialnia w stylu hampton nowy temat Jakie odcienie farby polecacie do sypialni w stylu Hampton?
~kena
4

dodano: 10 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry