Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~Wiktoria29
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

kosz wykonania przyłącza gazowego Witam, Jaki jest całkowity koszt wykonania przyłącza gazowego: 1, koszty...
~agnieszka
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

fachowcy pomocy...cekolowanie witam...szukam pilnie porady..sprawa wygląda fatalnie...cekoluje kuchnie ok...
~julka
11

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Remont ścian- PROSZĘ O PORADĘ Witam serdecznie. Jestem studentką i planuję remont pokoju w akademiku....
peciastar
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

montaż dzwi czy ktoś samemu montował sobie drzwi w pokojach ? który wczesniej nie...
~drzwi
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

układanie płytek w kształcie muru Spodobał mi się pomysł układania płytek w kształcie muru, tak jak na płycie...
kielnia
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 listopada 2013

Pomocy ;-) Mam do remontu mieszkanie po "menelu" smrod ,brud, plesn na scianach, sufit...
Gdynianka_50
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Jak wyrównac płyte betonową pod altane ? Witam, jestem w trakcie planowania postawienia nowej altany na działce. Na...
~Xcentriq
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

jaki wodomierz do mieszkania? Witam proszę o radę jaki wodomierz ( o jakim przepływie) kupić do mieszkania?
ola1500
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

Od czego zacząć? Mamy mieszkanie deweloperskie. Kuchnię chcemy przenieść do salonu, a z kuchni...
katikati
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

ozdoby na scianach z gipsu czy ktos z was robił?mnie tak to pociag ze mmmm moja sciana to baranek...
~Beata
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Kompaktowa wiertarka udarowa - ktoś coś może doradzi, gdzie taki sprzęt najlepiej kupić? Witam, rozglądam się za niewielkich rozmiarów wiertarką udarową....
~:-)
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

elewacja mam prosbe czy ktos mogl by mi powiedziec ile bedzie kosztowac wykonanie...
~beti
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

Ile za metr malowania? Musze odswiezyc mieszkanie, moze macie sprawdzonego malarza do polecenia?...
bluagnes
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

REMONT ;-/ Jejku jak czytam na forum o cenach za remonty, to rece mi opadaja!! chyba juz...
~zszokowana ;-/
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

łazienka stan deweloperski 4,5 m kw - koszty Witam, chciałbym się dowiedziec ile orientacyjnie moze kosztowac urządzenie...
~aleks
11

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Czy fachowcy zrobili dobra robote? (pilne) Witam Wymieniam okna właśnie - bardzo stare . z 1940 chyba lub wczesniej...
~mAREK
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 września 2013

ile kosztuje remont łazienki czeka mnie w nastepnym roku remont generalny łazienki kafelki kabina i tak...
~Monia
14

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2013

Wykończenie mieszkania - ile to kosztuje? Witam. Zawsze kupowałem mieszania z rynku wtórnego i tam prace remontowe...
~BM_GDA
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Gdańsk - jakie ogrzewanie najlepsze dla domku? niedługo będę właścicielem małego domku - choć pieniędzy na remont nie mam za...
funboy
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry