Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stan deweloperski - chcę zmienić układ w łazience - jak się za to zabrać? Witam, kupiłam mieszkanie od dewelopera. Wszystkie rury oraz kaloryfer są...
jbfotograf
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

aranżacja ściany w salonie Czy macie namiary na kogoś kto pomógłby mi w aranżacji jednej ściany w...
~pysia89
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 września 2013

tynk dekoracyjny fox ile kosztuje m2 położenie tynku dekoracyjnego relief fox?
~renata
10

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

koszt położenia kafli witam, czy ktoś sie orientuje, ile teraz biorą za położenie kafelek w...
kasik2006
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

ogrzewanie podłogowe Chciałam zapytać io koszt położena ogrzewania podłogowego w łazience 6,5m^....
~Agata
12

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

remont mieszania witam, pytam się orientacyjnie, ile kosztuje całkowity remont mieszkania 3...
~guziczek
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Kabina z kafli Chciałabym zbudować kabinę z kafli, brodzik też kafelkowany. Z zasłonką i...
~krysia
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

rezygnacja z płyty gazowej Witam, zastanawiam się nad zlikwidowaniem w mieszkaniu gazu i przejściem na...
~babsi
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

obudowa zmywarki wolnostojącej Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc. Otóż na nowo urządzamy sobie...
oksana1
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2013

Grzyb, woda i inne atrakcje w mieszkaniu na parterze Witam! Znajomi borykają się już od dłuższego czasu z problemem, który...
Renee13
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

~...
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Projekt pokoju z kominkiem Czy możecie polecić jakiegoś nie drogiego projektanta ? Potrzebuję pomocy...
~sandi
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

płytki gipsowe,kamienio-podobne położyłam na ścianie płytki gipsowe kamieniopodobne,jakim lakierem mogę to...
~kaśka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Fronty lakierowane na wysoki połysk gdzie można zamówić? wątek zamknięty jak w temacie gdzie w woj. pomorskim można zamówić fronty lakierowane na...
~k.
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

portal kominkowy - ktos ma? szukam inspiracji, zdjęć... witam, marzy mi się portal kominkowy w salonie, pokój miałby być urządzony w...
consuela
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2012

regulacja okien schuco proszę o wskazówki jak prawidłowo wyregulować okna schuco, troszkę przez nie...
~bogdanek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

problem z farba lateksową witam, męczymy się z farbą lateksowa, Luksens z Leroy merlin - sciany...
~asia
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

powiększenie łazienki kosztem dużego pokoju? Chcę zrobić remont łazienki i zastanawiam się nad jej powiększeniem kosztem...
~joy24
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

prosze o pomoc remont dachu zamiezam wkrótce remontowac dach prace chce wykonac sam mam tylko pytanie czy...
~pawel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

kuchnia- szkło kolorowe na ścianę gdzie zamówić wątek zamknięty Dzień dobry Proszę o poradę gdzie na terenie trójmiasta mogę zamówić firmę,...
~Edyta
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry