Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
łazienka, kafelki i cała reszta powiedzcie mi proszę jakie są koszty zrobienia łazienki, położenie kafelek,...
~mimi
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

CZYM WYPOLEROWAĆ OBUDOWE KOMINKA Z MARMURU JAk a temacie.Po montażu fachowcy olali sprawę i nie wypolerowali...
~JJ
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

instalacje elwktryczne Ile kosztuje wymiana instalacji elektrycznej z aluminium na miedż w bloku z...
~janek
21

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Jakim peletem palicie? Witam, tak jak w temacie mam pytanie o pelet. Zakupiłem już piec i robię...
~arturoz12
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Tapeta - jak najlepiej ją usunąć ze ściany ? warto kupowac środki? który najtanszy? a może woda? gorąca? zimna?jak wodą...
~mojadosia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Szafa narożna Witam, poszukuję rozwiązania szafy narożnej zgranej z regałami....
~urządzacz
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

instalacja ogrzewania gazowego jest dom, 120m2 ma ogrzewanie elektryczne, przed domem jest skrzynka z gazem...
~mmm
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

porada Jestem klasyfikatorem oraz znam się materiałach do budo wy domów...
~dziki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Remont - kolejność prac Przygotowuję się remontu generalnego w mieszkaniu. To co chce zrobić/wymienić...
~kotka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Starego parkiet - jak odnowić ? mam 2 pokoje do wycyklinowania starego parkietu. zna ktoś kogoś kto dobrze to...
~Kasia mojadosia@wp.pl
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

szafki kuchenne Witam.Przymierzam się do wymiany szafek kuchennych.Chodzi mi o zwykłe proste...
~dorota
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

PODŁOGI ŻYWICZNE / BETONOWE Witajcie, marzy mi się podłoga żywiczna lub betonowa w mieszkaniu. Znacie...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

ile za mb szkła na ścianę w kuchni? Chodzi mi o fartuch kuchenny - pod szkłem fototapeta, czy ktoś wie ile...
~andzior
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

KOSTKA BRUKOWA - CZYSZCZENIE Czy ktos moze poradzic rzetelna i sprawdzona firme czyszczaca kostke brukowa...
~R.C.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Tanio farby, kleje, wanna, itp. Gdzie można kupić? Gdzie można kupić tanio farby, wyposażenie łazienki tzn. wanna, sedes itp...
~Iwona
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

jak utrzymać w czystości białe fugi? mam pytanie, na dniach będe wprowadzać sie do nowego domu, niestety wszędzie...
~mama filipa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

Cekolowanie wątek zamknięty Witam. Chciałbym dowiedzieć się w jakich cenach jest cekolowanie ścian,...
~Micho
41

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2008

Okna AluPlast Energeto 8000 vs Veka AlphaLine 90+ wątek zamknięty Mam dylemat z wyborem okien powiedzy Veka Alpha 90+ a Aluplast Energeto 8000,...
~stroboskop
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Kafle w garazu - podloga i sciany jakki koszt polozenia Witam, Chcialbym polozyc kafle w garazu - 35m2 na podlodze oraz na scianach...
plebi
26

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

odległość kabli od sufitu Witam czy ktoś wie wg norm jak powinna być odległość położenia kabli od...
~pirat
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry