Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Akumulator do Łodzi Jak wybrać odpowiedni akumulator do Łodzi? Doradzicie jaką zamontować elektrykę?
~anonim
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

wilgotna ściana w przedpokoju... jak to zakryć??? Ściana przedpokoju łączy się z łazienką przez co non stop mamy na niej wilgoć...
baskasl
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2011

Jakie panele podłogowe do nowego mieszkania Mieszkanie to stan deweloperski. Przymierzamy się do remontu. Żona uparła...
~adaś
43

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2017

Komin do gazu - FAL czy kwasówka? Czym się różni (poza ceną i materiaem) komin FAL od kwasówki? Kwestia...
~sadyl
10

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2012

Cena remontu 150 m2 Witam mam pytanko ile moze kosztować remont tzn. drapanie scian i tynkowanie...
~b4ko
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2014

meble kuchenne - "zrób to sam" - wskazówki Witam chcielibyśmy z mężem sami zrobić kuchnie. brak funduszy zmusza nas do...
~Judy
15

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2012

Malowanie zadzwoń. Umów się 516 664 526 poszukuję zleceń remont malowanie zadzwoń umów się
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2022

Dom w stylu loft Najgorzej ja trzeba 2 gusty spiąć. Dom robiony trochę pod loft... Nie do...
~lonte
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Montaż karniszy Witam, stanąłem właśnie przed zadaniem zamontowania karniszy. Sprawa prosta...
~Krausie
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2014

koszty wykończenia małej łazienki 4.8 m2 - stan deweloperski - mam na to 6-7 tyś. zł Witam Państwa. We wrześniu 2012 odbieram mieszkanie w Gdyni. Powoli zaczynam...
~Maciuś
35

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2012

Wymiana starego grzejnika Pomóżcie blondynce :) Mam bardzo ciepłe mieszkanie na ostatnim piętrze....
~Blondynka w potrzebie
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 lipca 2018

Remoncik na już zadzwoń +48 735 766 335 Od a do z mieszkania domy biura ( malowNie +48 735 766 335
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

Gdzie przechować meble podczas remontu, przeprowadzki Podczas remontu, przeprowadzki przyda się dodatkowe miejsce, gdzie...
~Katarzynaa
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2019

Na wymiar - szafy, meble kuchenne Witajcie! Zamierzam zrobić u siebie w mieszkaniu remont generalny....
~LunaSuice
9

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2016

materiały budowlane Jeżeli chcesz sobie zremontować dajmy na to salon albo cokolwiek innego,...
knaufik321
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

nnt:Jakiej firmy farba do scian-sypialnia,pokoj dziecka. Dziewczyny jakimi farbami malowałyscie mieszkanie?wiem ze potrzebuje farbe...
~Joaska
29

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2012

Blat kuchenny z granitu?? Ma ktoś? Ile kosztował 1m2? Zastanawiam sie nad granitem w kuchni :) Czy ktos z was ma takowy ? Ile...
~Truskaweczka
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Pomocy!- kwaśny zapach po malowaniu Może ktoś doświadczył czegos podobnego i doradzi jak bez zdrapywania i...
nascimento
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2013

Farba, z której łatwo schodzą zabrudzenia Będę niebawem remontować przedpokój. Ostatni raz malowałam go jakieś 8 lat...
~Mola
15

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Wykończenie domu, wnętrz w sztukaterii gipsowej, rzeźby gipsowe. Chciałbym zakupić rzeźby i samemu je przyklejać lub wynająć kogoś do...
~jacek
10

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry