Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
antresola Witam , czy ktoś z mieszkańców mogłby podesłać zdjęcia swojej antresoli?...
~Ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

fototapeta Witam, mam wybrana fototapetę, oraz jedno zdjecie które chciałabym miec w...
~Edyta
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Koszt wykończenia mieszkania 50 m2 Witam forumowiczów. Proszę o pomoc w oszacowaniu kosztów wykończenia...
~Domigala
13

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2012

Pokoj jadalno telewizyjny meble Witam Latem ma zamiar zrobic ostatni remont w domu tz wyremontowac duzy...
Pokemonka
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

wydzielenie garderoby "szafą" witam mieszkam w starym bloku,klasyk srodkowe mieszkanie w 4ro pietrowcach,...
pieczulka
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

Popsuty piecyk elektryczny witam, poleccie kogos kto sie zna na naprawie/ diagnozie? popsul mi sie...
~Kaja
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

Łazienka- potrzebna wena i pomysły Witam, Uprzejmie proszę o doradzenie w kwestii wykończenia łazienki....
oposik
14

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Gazy typu MAPP Witam, mam pytanie do tych w temacie. Czy to prawda, że gazy typu MAPP mają...
~jacekszus
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Remont klatki schodowej Witam poszukuję firmy, która fachowo,solidnie i w rozsądnej cenie dokona...
ketiw7777
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Jaka jest cena za metr... polozenia kafelek? podlogowych? lazienkowych? paneli? Proszę o podanie ceny...
~zainteresowany
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

mamy doradźcie co w kuchni między szafkami?? może ktoś z praktyki podpowie fototapeta miedzy szafkami w kuchni się...
~goralka
10

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

Szpachlowanie. Witam ile by kosztowało wyszpachlowanie pokoju 12.5 m z sufitem naklejenie...
~Seba
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

nnt. Sadyl - poszukuję Cię :) Czy mógłbyś się do mnie odezwać? Napisałam maila, ale nie wiem czy dotarł....
bogosiaa
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

aranżacja wnętrza potrzebna porada w doborze odpowiedniego oświetlenia i koloru ścian....
nel20
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

Podwieszany sufit warto?? Remont zbliża się u mnie wielkimi krokami. I zastanawiam się nad podwieszanym...
~Wiesia
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

Meble sosnowe olejowane - jak zmienić kolor? Kupiłem nowe meble sosnowe - olejowane. Jednak chciałbym zmienić kolor na...
~Tomek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

wyburzenie ścianki Mam w mieszkaniu ściankę która oddziela kuchnie i pokój, jest pusta w środku...
Melpomena
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 listopada 2012

Jak osłonić rury W małej toalecie na tylnej wykafelkowanej ścianie biegną rurki od...
polanka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Gdzie można wypożyczyć maszynkę do cięcia kafli? Takich 50*50:). Kolejnej nie kupię, bo przyjdzie mi firmę remontową otworzyć :)
kkasia1
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 listopada 2012

cekolowanie ile teraz kosztuje metr cekolowania
~ciekawski
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry