Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Listwy narożne na otwór łukowy? Poszukuję listw/narożników ozdobnych na wykończenie otworu drzwiowego...
~Aśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Cekolowanie. Ile może kosztować metr cekolowania,chodzi tylko o położenie pierwszej...
~an.
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2010

jaki będzie koszt remontu pokoju 20 m kw Witam Z moich wyliczen wynika ze max 1300zł Zajmuje sie tym na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Drzwi podczepiane do sufitu. Witam szukam drzwi do garderoby, szukam takich suwanych ale żeby na dole...
~Lukasss
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

masa hydroizolacyjna w łazience Mam dylemat. Kafelkarz zaproponował mi położenie pod kafelkami na podłodze...
~Yooki
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

drewniana podłoga, lakierować czy woskować?? czym pomalowć drewnianą surowa podłogę? lakierem czy woskiem twardym np...
~babeczka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

renowacja futryn w max-door, opinie? czy macie moze jakies doswiadczenia z ta firma? co sadzicie o renowacji...
~drzwiczki od szafy
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

panele podłogowe z v-fugą ? Witam, zastanawiam sie nad polożeniem takowych paneli w mieszkanku i...
Kasiasta_2004
14

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

boazeria angielska plycinowa witam, czy ktos robil cos w tym stylu, jak w temacie? bardzo mi sie podoba...
~~Maga
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

Jasnokremowa podłoga a szare ściany... Mamy panele do salonu w kolorze dąb wybielony i chcielibyśmy w salonie...
~Aga
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

podłoga.. Jakie podłogi preferujecie? Gdzie najlepiej kupować? Co myślicie o desce...
~Elin83
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

drzwi przesuwane 'wscienne' ;) Cz ktoś robił takie drzwi? Jaki jest mniej wiecej koszt takich drzwi...
nulka
25

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2010

m2 kafelki Czy 80 zl /m2 kafelek to duzo? tak mi wycenil glazurnik ! bede miala...
~epimeraza
21

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

pytanie do księgowej nt. remontu Witam. Może ktoś będzie znał odpowiedź. Za 2 miesiące będę zakładać...
~nika
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

jaki szacunkowy koszt remontu? jeden pokoj, okolo 30m^2 scian (przygotowanie do szpachlowania, szpachlowanie...
~lajkonik remontowy
10

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Rada na pękającą i odpadającą farbę Ze wzglęgu na dużą wilgoć i kiepską wentylację w łazience pęka i odpada mi...
.Nola.
10

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 stycznia 2012

Jak naprawić odprysk w płytce podłogowej? Witam Na płytkę na podłodze w kuchni - taką z połyskiem spadł mi młotek i...
Soulless
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

wąż świetlny ledowy po podwieszanego sufitu Ma ktoś coś takiego? Szukam 10 m węża, który będzie miał parę kolorów i nie...
Marti30
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Niska cena Niska Jakosc Do urzedów skarbowych i wszelkich kontroli ukrecic łep szarej strefie...
~inspektor
16

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Posrebrzanie komody - czy ktoś wie?? Chciałabym posrebrzyć komodę w stylu jak na załączonym obrazku:...
~emilia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry