Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Schody drewniane Ja myślicie - lepszym rozwiązaniem są schody drewniane kręte czy proste? Nie...
eldeko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

Poddasze - ile biorą fachowcy? Mam do wykończenia poddasze, na razie stan surowy zamknięty. Chcę się...
~Artur32
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2011

Kto może zamontować drzwiczki dla psa w drzwiach balkonowych? Chciałabym zamontować drzwiczki dla psa, aby mógł wychodzić sobie na balkon,...
Kostkap
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Obciążniki firan panelowych. Hej. Kupiliśmy z mężem firany panelowe. Jak okazało się obciążniki które...
Bombelkowa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

wymiana hydrauliki nakresle sytuacje (mieszkanie w 4pietrowej plycie): do wymiany cala...
~rura
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

nnt. Ile kosztuje zrobienie dziury w suficie - wejścia na poddasze? :) Przepraszam że tutaj, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mi o cenę...
bogosiaa
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2011

Montaż alarmów mieszkaniowych - CCTV - DORADZTWO Montaż alarmów mieszkaniowych - CCTV z materiałów własnych i powierzonych....
~alarmy.trojmiasto@post.pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2011

szumiace rury wodne Witam i proszę o pomoc. Sąsiedzi zrobili remont łazienki. Teraz za każdym...
~aglow
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

łączenie płyt z poliwęglanu pod kątem 90 stopni czy istnieją listwy/profile łączące 2 płyty z poliwęglanu pod kątem 90...
MamaFilipa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Impregnat do drewna-jaki? Mam spore ogrodzenie drewniane, które muszę jakoś zabezpieczyć. Macie...
sto7krotka
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Gdzie niedrogie drzwi wejsciowe do mieszkania? Gdzie takie drzwi mozna kupic, moga byc metalowe? A maja ocieplic przedpokoj...
~mira
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Cyklinowanie podłogi bambusowej Witam, czy ktoś z Was poddawał cyklinowaniu podłogę bambusową? Posiadam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

pytanie do arhitektów/projektantów wnętrz.. witam, niedługo zaczniemy urządanie naszego nowego domu :) mamy piękny duży...
asia0907
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2010

parkiet poszukuje osoby do cyklinowania parkietu, znacie może kogoś dobrego? jakie są...
~Mania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

Usunięcie kliku płytek gresowych... Witam, czy może ktoś się orentuje czy jest szansa na odklejenie z...
~blurman
11

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Tynkowanie domu Witam, mam zamiar otynkować mój dom. Proszę o informację jakie są ceny za...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Pomalowanie mebli czy okleina? Co lepsze? wątek zamknięty witam! zamierzam odnowic nasze mebelki i tak sie zastanawiam czy lepiej...
alwhitepearl
10

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

jaki kolor drzwi? wątek zamknięty jaki kolor drzwi do takiej...
~ki
46

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

ŻYWICA EPOKSYDOWA PODŁOGA Witam :) poszukuję firmy z trójmiasta lub okolic zajmującej się kładzeniem...
sabiii
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

Jak ciekawie oddzielić kuchnie od salonu? wątek zamknięty nic nie moge znalezc w internecie,szukam pomysłu ,kuchnia jest co prawda mała...
mała ciężarówka
22

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry