Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wymiana szyb na cieplejsze lub folia? Potrzebuje pomocy. Mam nowe okna (od dewelopera) dwu szybowe o wspolczynniku...
~dzun
21

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Jaki klej i kit do listew przypodłogowych? Pytanie jak w temacie. Chodzi mi o montaż białych listew przypodłogowych MDF....
~Piotr
7

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 października 2012

Panele Witam kupiłam panele winylowe klejone od spodu od razu z klejem. Producent...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2022

malowanie tapety-ktoś kiedyś robił? Czy któraś z was kiedyś to robiła? chce przemalować tapete ktora strasznie mi...
Emenems
19

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2013

Poszukujemy zleceń Od a do z Kompleksowe remonty mieszkań biur itp profesjonaliści ekipa z...
~Jan
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

Złota rączka - Trójmiasto i okolice - krótkie terminy! Złota rączka - Trójmiasto i okolice - krótkie Złota rączka - Trójmiasto i...
user_137693040496
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

tapeta winylowa na flizelinie czy to prawda, że jeśli położę tapetę jak w tytule na wszystkich ścianach w...
~ja45
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2017

Cegiełka dekoracyjna Witam Państwa chciałam wam polecić bo ostatnio zrobiłam u siebie cegiełkę...
~Emilia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 lipca 2022

Czy powinienem wymienić podłogę z twardego drewna na laminat? Nasz dom ma trochę dziwny układ. Nasza kuchnia i jadalnia znajdują się na...
assiah10
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 czerwca 2022

chmara - remont mieszkania/poddasze/schody Szukam ekipy remontowej, która podjęła by się wyremontowania mieszkania (stan...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lipca 2022

Chcę kupić płyty włókno-cementowe Gdzie w Polsce można kupić wysokiej jakości płyty włókno-cementowe?...
Belasar
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

OD CZEGO ZACZĄĆ WYKAŃCZANIE MIESZKANIA Witam, mam pytanie od czego właściwie powinno zacząć się wykańczać mieszkanie...
~Marta
67

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 listopada 2011

Jakie polecicie udogodnienia w domu Jakie ciekawe i przydatne udogodnienia macie w domu, które polecacie innym i...
~Solvina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Usunięcie grzejników na wskutek zmiany sposobu ogrzewania hej hej, mam do Was pytanie, niestety nigdzie na nie nie znalazłem...
~Korbaa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Używane meble Mam do oddania za symboliczną opłatą używane meble : 2 fotele , kanapa, 2...
virgo1509
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Wyciszenie mieszkania Mam bardzo dokuczliwych sąsiadów u góry. Poradźcie proszę czy wygłuszenie...
~Misia
10

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2020

Biały blat w kuchni - z czego zrobić ? ma być jednolity i _koniecznie_ biały..bo musi pasować do lakierowanych...
~remontowa
20

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 lutego 2014

Biznes Cześć czołem tak się zastanawiam na otwarciem wypożyczalni sprzętu dla użytku...
~mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2022

farby do malowania na ścianach chcę ozdobić Hani w sobote pokoj i nie wiem jakie farby kupić żeby nie były...
asienkaj
19

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry