Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jaką drabinę wybrać? Zabieram się za remont mojego mieszkania, zatem potrzebuje wielu niezbędnych...
~Małgorzata
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2022

Kable elektryczne z 1966 r. Witam, mam pytanie mieszkam w bloku wybudowanym w roku 1966 podobno w...
~Kasia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

Budynek z roku 1962 Witam, chce kupić mieszkanie z roku 1962 ( na pewno nie jest to wielka...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2022

Jaka szafa? Komandor? Chcę zabudować wnękę i w związku z tym prosze o radę, jaką firmę wybrać z...
Barnaba
90

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2008

Jaka łącznóść w nowym domu Hej. Przeprowadzając się do nowego domu staję przed dylematem jakiego rodzaju...
~anonim
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Podwieszane wc, czy faktycznie praktyczne? Mam pytanie do osób, które u siebie w łazienkach mają podwieszane wc. Czy...
~Dagmara
22

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 grudnia 2014

Założenie ogrzewania gazowego. Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są koszty położenie ogrzewania...
~krysztalek_o
38

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2011

Montaż okien oraz parapetów Przy montażu ciepłych parapetów jest sens zakładania taśm...
~Rozkele
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 maja 2022

Remont WC Remont WC ok 2 m2. Kapitalny. Ile mniej wiecej koszty wykonania mogą wynieść?
~MM
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2013

plesń na suficie Moja ciotka mieszka na 3 pietrze w Redlowie nad nia jest tylko strych. Jakies...
stokrota15
17

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 listopada 2011

Sypialnia w stylu hampton Jakie odcienie farby polecacie do sypialni w stylu Hampton?
~kena
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2017

Z czego są wykonane ściany działowe i konstrukcyjne w blokach z dużej płyty z lat 60 Dzień dobry mam pytanie z czego są wykonane ściany działowe i konstrukcyjne w...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2022

tynk mozaikowy - polecacie? czy odradzacie? Witam przeprowadzam remont i zastanawiam się nad tynkiem mozaikowym w...
~ania
7

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2014

siłownia Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór...
Emil50332
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Fotowoltaika - aplikacje Macie jakieś apki dla osób, które działają w tej branży? Sugestie,...
~kente
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

Zakup mieszkania Kochani, już sama nie wiem mam do wyboru mieszkanie w bloku - 53m2 ,...
~Lantame
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Najlepsze okna Siemka, jakie okna według Was są teraz najlepsze na rynku? Ja bardzo lubię...
~Meksi23
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 marca 2022

Szukam kogoś taniego do remontu kawalerki Stare forum sprzed 10 lat niestety dane nieaktualne a nie jestem z Gdańska help
~anonim
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

materiały stalowe Drodzy, gdzie najlepiej zaopatrywać się w materiały metalowe stalowe w...
klaudiszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2020

Jak zaimpregnować pergolę? Chciałabym zaimpregnować drewnianą pergolę. Nie chce jednak korzystać z...
~petodo
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry