Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nowa instalacja elektryczna , kapitalny remont mieszkania 56m2 , Ile? Budynek z lat 70-tych , ale zadbany, ocieplony, pomalowany . Niestety samo...
~Mirek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Bateria prysznicowa Kludi abienta 35400....jak rozebrać? Witam, może ktoś wie jak rozebrać baterię termostatyczną Kludi...
~:-)
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2012

Kominek z płaszczem wodnym - biopaliwo, gaz, czy drewno??? Cześć Forumowicze, stałam się właścicielką upragnionego segmentu. Na wiosnę...
zuzannanawrot1
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Wyciszanie drzwi Czy ma ktoś może doświadczenie z wyciszaniem drzwi??? Chcę wyciszyć drzwi...
~Anka
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2013

Planujesz remont? Odezwij się;) Witam. Planujesz odświeżyć mieszkanie? Chcesz coś zmienić? Odezwij się ....
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Okna dźwiękochłonne/dźwiękoszczelne - czy warto? Mieszkam przy ruchliwej ulicy i planuję wymianę okna w sypialni na okno...
~Gdynianka
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2015

Impregnaty do drewna osmo wewnętrzne Witam, jeżeli poszukujecie sprawdzonych produktów do dbania o wasze meble to...
~Tomasz Niecik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Płyta indukcyjna w starym bloku Czy ktoś z was ma płytę indukcyjną w bloku ze starej płyty? Z tego co...
~SandraS
36

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Parkiet -ratować? Mam dylemat czy ratować zniszczony przez piasek wnoszony przez rowery i...
~jolkafasolka
22

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 listopada 2012

chropowate kafelki podłogowe - czym domyc? w mieszkaniu na przedpokoju i w kuchni mam białe chropowate kafelki. często...
Evelajna
41

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2012

Drut spawalniczy Jaki drut spawalniczy będzie najlepszy do spawania acetylenowo-tlenowego....
~bzik
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? wątek zamknięty Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont...
agusia-gdansk
22

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2011

Malowanie a zaprawki na scianie Witajcie, usuwałem ubytki w ścianach po gwoździach, kołkach, jakieś...
~Tony
29

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2012

Adam Burdalski Tulap Dzień dobry, czy korzystaliście Państwo z usług pana Adama Burdalskiego z...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

nnt. prosze o rade remont. Mieszkałam z partnerem na wynajmowanym mieszkaniu ... teraz dosc czesto...
natalia87
17

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 lutego 2012

Budować się czy mieszkać z rodzicami ? Witam od jakiegoś czasu wynajmujemy mieszkanie dość dużo płacimy nie ma u nas...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2021

Nieuczciwy fachowiec Witam serdecznie, czy ktoś z tu obecnych miał do czynienia z firmą remontową...
aga1988
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Wiertarko-wkrętarka Cześć, szukam niedrogiej wiertarko-wkrętarki do użytku domowego, w ogrodzie i...
~M.
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2017

Usunięcie kaloryfera z kuchni Witam, Właśnie remontuję mieszkanie i chcę zlikwidować kaloryfer w kuchni....
~Kataryna
17

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lipca 2012

Nowoczesne drzwi Jeśli poszukujecie nowoczesnych drzwi, polecam drzwi firmy Veyna....
~moderamonia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry