Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Instrukcja obsługi pralki ARDO WD1000 pilnie potrzebna Witam, Potrzebuję instrukcji obsługi pralki ardo wd1000 jest to stary model...
~orderly
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2014

płytki elewacyjne pszukuję namiar na hurtownię płytek z dużym wyborem
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Położenie tapety-koszt Jaki byłby koszt położenia przez fachowca tapety w 10m pokoju?
~ja
8

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2013

Jak porządnie wyczyścić dębowa podłogę ? Potrzebuje porady. Moja jasna podłoga dębowa jest bardzo brudna wręcz...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Ściana g-k 10 cm Planuję postawić ścianki działowe z płyt g-k o grubości 10 cm i mam dylemat:...
~anonim
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

Deska kompozytowa - fachowca Witam, poszukuję osoby / firmy, która zajmuje się położeniem deski...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

poradźcie mi czym umyć kafelki.... Poradźcie mi drogie forumki, czym umyć kafelki w kuchni, są bardzo obsyfiałe,...
~mika
31

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2012

Drzwi wejściowe do bloku w wielkiej płycie Planuję wymianę drzwi wejściowych do mieszkania w bloku z lat 70-tych. Drzwi...
allegruss
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Szpachlowanie - jaki koszt? Proszę o orientacyjny cennik i czas potrzebny do wykonania usługi...
~zzz
21

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2016

Pilne!! Praska Kantherm Czy ma ktoś pożyczyć praskę kantherm na dziś? I ewentualnie odsprzedać rurkę...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Meble LOWEN Witam. Chcialbym podzielic sie opinia na temat mebli LOWEN. Prosze...
~Lech
9

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2017

PARKIEt/DESKA PODŁOGOWA Witam, Chciałabym się dowiedzieć jak jest różnica między parkietem a deską...
Krzysia
8

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2012

hydrofor czy pompa głębinowa- doradzcie/ co będzie lepsze w domku jendrodzinnym?
~moro
13

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2013

Remont a zmiana funkcji pomieszczenia Witam. Mam pytanko do znawców tematu odnośnie remontow. Parę lat temu...
user_138019187624
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2021

farby colours z castoramy- ktoś nimi malował? kupiłam te farmy, bardzo mi się spodobały kolory i dziś znalazłam na jakimś...
LidiaM
86

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lipca 2011

~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Schody zewnętrzne Dzień dobry. W wakacje kupiłam dom i po tej zimie już wiem, że schody do domu...
~Zuzu
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lutego 2021

czarny blat Dzień dobry. Jestem na etapie projektowania kuchni. Podobają mi się czarne...
~Ania
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 stycznia 2021

Czy da się dopasować drzwi wewnętrzne do starej futryny? Chodzi mi o to, czy można kupić gdzieś drzwi, które dopasują do istniejącej...
ewwa
26

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2013

systemy elektronicznych zabezpieczeń technicznych Jako wyspecjalizowana i koncesjonowana firma w branży zabezpieczeń...
user_137692844652
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry