Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podpowie mi ktoś, gdzie zjeść dobry żurek w chlebie w Gdańsku ?? nowy temat Pytanie jak w temacie, ostatnio zobaczyłem w tv taki żurek w chlebie z białą...
~Fan żurka :)
7

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Przedstawiciel Thermomix nowy temat Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??
~K.
35

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 26 marca 2019

gotowy krem do tortu? nowy temat możecie coś polecić z paczki, chcę zrobić torcik dla dziecka a nie jestem...
~torcik
6

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2013

Dieta do domu - coś polecicie? nowy temat Tzw. Pudełkowa. Czy ktoś stosowa,jakie efekty i jaka sprawdzona? - trochę...
~kaja
13

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 maja 2015

Kawiarnie na ul. Świętojańskiej w Gdyni nowy temat W jakich kawiarniach na ul. Świętojańskiej (oprócz Starbucksa) można dostać...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 stycznia 2022

Thermomix nowy temat Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć że co do samego urządzenia byłem...
~Jakub
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 24 września 2021

Zdrowe ale słodkie przekąski. nowy temat Jestem w 23 tygodniu ciąży i brakuje i pomysłów na słodkie przekąski a...
mamma25
15

dodano: 11 maja 2013

Akcesoria cukiernicze stacjonarnie nowy temat Cześć. Poszukuję sklepu stacjonarnego w Gdańsku, w którym kupię akcesoria...
~Ariadna
-

dodano: 29 grudnia 2021

Gdzie dobre wedliny zaspa przymorze? nowy temat Jak w tytule?gdzie kupujecie,polecacie?Ja zawsze kupowalam w bomi na...
mamaalanka
44

dodano: 16 maja 2012

sklep z ekologicznym mięsem nowy temat Dziewczyny wiecie gdzie w 3miescie (najlepiej w Gdyni) jest sklep z...
~asia
45

dodano: 14 sierpnia 2010

Nototenia - co wiecie o tej rybie? Uraz do dorsza mi pozostał (po znalezieniu robali)... A wypadałoby zrobić...
~AgusiaGda
39

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 grudnia 2013

Przepis na pyszne ciasteczka świąteczne:) Dziewczyny potrzebuję jakiś fajny przepis na ciasteczka, nigdy nie robiłam,...
Hania
34

dodano: 19 grudnia 2009

Ciasto z kiderkami Hej jakie ciasto z kiderek ? Mam upieczony biszkopt i smietankie 30%. Da się...
~Ola
-

dodano: 11 grudnia 2021

Obiady abonamentowe - gdzie w Gdańsku? Witam wszystkich Forumowiczów :) Czy ktoś z Was orientuje się czy i...
~Zapracowany
21

dodano: 29 lutego 2016

Gdzie kupie dobre wedliny W rejonie Rębowa, Jasienia, Kowal
~Ewa
-

dodano: 7 grudnia 2021

Zapraszam na prezentację thermomix 6 Hej,nazywam się Magda i serdecznie was zapraszam na prezentację thermomix...
Magdaluna1
-

dodano: 24 listopada 2021

zimowe herbaty Podzielcie się proszę swoimi przepisami na zimową herbatę z imbirem.
~a...
8

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 listopada 2016

gotowanie wege Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak...
jakakaja
31

dodano: 20 czerwca 2016

Poszukiwane przepisy na przyjęcie urodzinowe. poszukuję przepisów na przyjęcie urodzinowe moich dzieci. Jak co roku...
ojjka
19

dodano: 14 lipca 2012

przepis na fajne i niedrogie ciasto :) hej dziewczyny szukam w miare prostego i niedrogiego przepisu na jakieś...
Hania
50

dodano: 14 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry