Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
do szukających pracy NIE DAWAJCIE OGŁOSZEŃ DO DZIAŁU "DAM PRACĘ", SKORO UMIECIE PISAĆ TO CZYTAĆ...
~proszę i dziękuję!
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

umowa zlecenie, wiek do 26, uczące się -wszystko tanim kosztem! http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pracownik-biurowy-praca-na-um...
~:(
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Odradzam - gabinet stomatologiczny na Wladyslawa IV 50 Odradzam asystentkom stomatologicznym pracę w gabinecie stomatologicznym w...
~Karpula
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

Przedstawiciel farmacutyczny - czy warto? jak wygląda ta praca? prosze o opinie Witajcie :) Jak wygląda praca przedstawiciela farmaceutycznego? Może...
~Kasia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

prawo pracy- czy udzielenie pisemnego upomnienia było zgodne z prawem? otrzymałem upomnienie pisemne od kierownika, które ma dojść do mnie drogą...
~pankracy
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

~Grrry
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

ERC Agencja pracy-Gdynia Witam, Czy ktos byl w pracy za granica za posrednictwem tej agencji?...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

Bezpłatny staż w Urzędzie Skarbowym Czy ktos może coś powiedzieć na ten temat? Ktos odbywał taką praktykę?
~P.
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Zatrudnimy młodego pracownika jako handlowiec na autohandlu Duo Nie dajcie się wciągnąć do tego komisu... będą was robić na wszystkim......
~anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

POMOC KUCHENNA Wie ktoś?głównie tczew .Nie chodzi głównie o ogłoszenia z neta ,bo to każdy...
~Wku.....Ona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Brak pracy... Witam. Od miesiąca jestem bez pracy. Wiedziałam, że będzie ze mną źle, ale...
~ona
41

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

BYTOM WYMAGANIA http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/asystent-obslugi-klienta-ogl4...
~zuzanna papkina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

BYTOM-WYMAGANIA no najlepiej miec wygorowane wymagania za najnizsza krajowa heh,co za...
~zuzanna papkina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

zarobki w ksiegowosci Jakie sa zarobki w ksiegowosci w firmach, ktore zatrudniaja kilkanascie osob?
~Karcia 789
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

kobieta 45 lat szuka pracy pilnie jesli ktos słyszał o firmie , ktora poszukuje kobiety do pracy fizycznej ,...
~asia
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Szukam twórczej pracy Zauważyłam tu wiele ciekawych wątków, więc zamieszczę również swój :) Szukam...
~Ola
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

Pilnie osobe po studiach Chyba im się głowach poprzewracało Wymagają wyższego wykształcenia,...
~Layla
14

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Wysyłać czy roznościć Cv Jak szukacie pracy? Czy roznosicie Cv do każdej interesującej was firmy, czy...
~załamana
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2011

czy istnienie "normalna" praca na zlecenie dla ludzi nie mających statusu studenta? Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za dodatkowym źródłem dochodu....
~ks50@wp.pl
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

oszust pracodawca ostrzegam przed podjęciem pracy u pana D..zatrudnia na czarno i nigdy nie...
gosiaskm007
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry