Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkółka na Przymorzu - towarzystwo Hey jestem zainteresowana szkółką na przymorzu chciałabym nauczyć się...
~And
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Gdzie na rolki ? Dziewczyny, Gdzie można na spokojnie pojeździć na rolkach ? Szukam miejsca...
~Natalia
40

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2013

Rolki Street Zapraszam wszystkich chętnych na wspólne rolkowanie po trójmieście. To juz...
~Daga
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Rower, rolki, bieganie, zumba na plaży, wyjścia na piwo :-) wątek zamknięty Hej! :))) Koleżanka do aktywnego spędzania czasu razem poszukiwana. Jeśli...
~Kas
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Rolki od zera + rower Hej. Mam zamiar zacząć samodzielną naukę jazdy na rolkach. Czyli po prostu...
PatrycjaG
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Wspólna nauka jazdy na rolkach wątek zamknięty Hej, postanowiłam po kilkunastu latach wrócić do pasji z dzieciństwa i zacząć...
~M.
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Rolki Wrzeszcz/Zaspa -> Jelitkowo Witam :) Szukam towarzystwa do wspólnej popołudniowo - wieczornej jazdy na...
~Ona :)
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Poszukuję osób chętnych do wspólnego wypadu na rolki :) Witam :) Poszukuję osób chętnych do wspólnego wypadu na rolki :) Gdańsk jest...
~Mm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 maja 2015

Wiosna, wiosna ach to ty ;) co prawda do wiosny daleko ale ale zapedy juz widac :) czas chyba zaczac...
~temida
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Nauka 28latka Rolkowania :) Cześć, Mam 28 lat, chciałbym znaleźć osobę która poświęci trochę czasu i...
~Marr
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Gdzie fajny plac do nauki jazdy rowerem, rolkach? Gdańsk. Dziewczyny gdzie uczycie swoje dzieci jeżdzic? Chodzi mi o jakis plac, kawał...
~wiśnia
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Rolki zimą Hej, czy mamy jakieś miejscówki na przetrwanie tego mocnonieciepłego okresu?...
~Jemo
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 października 2014

Rolki a zakwasy Wszyscy wiemy, że jazda na rolkach pobudza wiele mięśni. Niestety dawno nie...
~Ulka
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

październikowe rolki Moze ktos sie orientuje jakie panuja teraz warunki na torze rolkowym w...
~tomas
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

paski klamry. Gdzie kupić? Czy jest gdzies taki sklep? Mam całkiem fajne jeszcze rolki, ale niestety...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Dziękuję sympatycznemu Panu w okularach za bezcenne rady dotyczące techniki jazdy, za naukę i zainteresowanie,...
~Inka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Gdzie można jeździć na rolkach? Każdy z nas lubi śmigać na rolkach po drodze rower, tylko jest takie małe...
~Domi
13

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2012

Szukam partnerki do jazdy na rolkach Cześć, przyjechałem do Gdańska w delegacje mam 27 lat i szukam miłej...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Nocny przejazd po gdańsku 31.07 Czy jest ktoś chętny?...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

chetnie na rolki.... Kto ma ochote wyskoczyc i troche posmigac na rolkach ;)?
~tomas_28
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry