Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
chorwacja z dziećmi Czy macie jakies sprawdzone fajne i w miare tanie namiary na wypoczynek, bez...
~skorupka76
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

kazimierz dolny, Pulawy i okolice- tani, sprawdzony nocleg Dziewczyny!jeśli byłyście w tych okolicach dajcie proszę namiary na...
~Wiktoria29
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Tropikalna Wyspa Witam, czy ktoś może był na wycieczce z biurem Czerwiński Travel na...
~zuzka
15

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

wakacje w Wielu Witam . Proszę o podpowiedzi gdzie wybrać się z rodziną w okolice Wiela....
tatajuli
11

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

Sprawdzone Biuro Podróży do Egiptu Które biuro polecilibyście na wakacje w Egipcie? Szukam sprawnego...
~Paula
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 maja 2014

Agroturystyka u chłopa opinie Dziewczyny czy była któraś z Was? Planuje jechać w Sierpniu na weekend ceny...
~Młoda mama
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

Tunezja proszę o porady kto był W tym roku lecimy ze znajomymi do Tunezji wiele się naczytaliśmy i złych...
~x-ellka
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

polecicie jakieś fajne i pewne biuro podróży? hej,może polecicie jakies biuro podróży,sprawdzone ,pewne,interesuje mnie...
~kasia
17

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Hotel - okolice Helu - z atrakcjami dla dzieci Co możecie polecić fajnego w okolicach Władysławowa, Helu, Jastarni,...
Sara-03
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Ośrodki wypoczynkowe 2014 Nowy sezon wakacyjny już tuż tuż a ja nic nie wymyśliłam. Chciałabym znaleźć...
~SandraS
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

nocleg w stegnie lub krynicy morskiej Może ktoś zna te okolice , chcę jechać z mężem i córką latem gdzie jest...
~anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Egipt był ktoś w hotelu Jungle w Hurgadzie -jak się przygotować do takiego wyjzdu witam mam pytanie jadę z córką pierwszy raz do tak ciepłęgo kraju i tak się...
~PATRYCJA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

czy możecie polecić sprawdzony, niezbyt drogi hotel w Krakowie wybieram się niedługo do Krakowa i chciałabym prosić o polecenie dobrego, ale...
~krystyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2010

Mazury Czy macie sprawdzony nadmiar na spędzenie wakacji z dziećmi na Mazurach?
~duzi
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Chorwacja 2 +1 ? Ile wyniósł Was pobyt - wakacje w Chorwacji w 2013 r. Słysze, ze wszystko...
~alycja83
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

nocleg w okolicy Bukowiny Tatrzańskiej Czy może ktoś polecić sprawdzony pensjonat/pokoje z wyżywieniem (śniadania,...
andzia z ventki
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

gdzie na wakacje - domek z dziećmi poleccie coś sprawdzonego na Kaszubach albo Mazurach z fajnym placem zabaw,...
~wakacyjna
10

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Nocleg Malbork - ma ktoś namiary? Ma ktoś namiary na noclegi w Malborku lub okolicach. Czy polecacie park...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

wakacje z dzieckiem w Łebie - co polecacie? witam, proszę o podpowiedź, gdzie warto jechać. chodzi mi o ośrodek,...
~mama
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Hotele z Groupona (Góry) - proszę o opinie Witajcie, czy ktoś korzystał z oferty Groupona na hotele? Myslę, o wyjezdzie...
~Zuza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry