Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rejs Zawiszą Czarnym Cześć aktywni 50+ płyniemy na Bałtyk nie trzeba być żeglarzem.
~Witek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Aquapark Sopot Może jest ktos kto korzysta z aquaparku basen, sauna, jacuzzi a brakuje...
~tomas_29
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Kąpiel zimowa w Bałtyku Gdynia Orłowo, niedziela, ktoś chętny?
~tom
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Nurkowanie na basenie 08.01.2015r Zapraszam na nurkowanie zapoznawcze na całym basenie Hotelu Gdynia w...
raims
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

baseny pływalnie - gdzie w Gdańsku? Witam, czy ktoś orientuje się gdzie w Gdańsku, można korzystać z basenów by...
~Kinga
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Basen bez rezerwacji w Gdańsku - gdzie? czy w Gdańsku jest basen na który można wejść kiedy się chce a nie tylko na...
adamszymek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Sport: bezpłatne treningi wioślarskie - GTW Gedania. Gdańskie Towarzystwo Wioślarskie "Gedania" zaprasza na bezpłatne...
~Gedania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Water Polo - Piłka Wodna Witam, jak wiadomo w zeszłym roku ruszyła druga liga Piłki Wodnej Seniorów w...
~Radek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Morze Bałtyckie zmagania Witam Interesuje mnie temat Morza Bałtyckiego-całego, nie tylko polska...
~sofi
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2013

pytanie laika Dzień dobry Ja wiem, że to może się wydawać jako pytanie totalnego laika,ale...
~a,j
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2014

Gdzie wypożyczyć Omegę - jezioro blisko 3miasta? Czy wie ktoś gdzie można wypożyczyć żaglówkę nad jeziorem blisko Gdańska....
~kava
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Silnik zaburtowy 3-5KM, do jachtu - gdzie wypożyczyć w 3m? Poszukuję do wypożyczenia silnik zaburtowy 3-5 KM, na okres 1-2 dni (w/end),...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

Gdzie w Gdyni wypożyczalnia żaglówek Puck/Omega cześć, proszę o info gdzie można w Gdyni wypożyczyć żaglówkę (niekoniecznie...
~Puck - Omega itp.
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry