Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdzie oddać psa na szkolenie? Witam, chciałabym się dowiedzieć gdzie najlepiej i najskuteczniej oddać...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Weterynarz znający się na papużkach falistych. Witam, orientuje się ktoś gdzie w gdańsku najlepiej na suchaninie lub w tych...
~eda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Zaginęła kotka Zaginęła kotka MIMI . Rasa Syjam. Zaginęła w okolicach ul. Gdańskiej 52...
dorotapola
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Balkon Mam pytanko ma może ktoś namiar lub ochotę na zabudowane siatką balkonu aby...
~Anna
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Znaleziono dużą papugę W Brzeznie 12.07 znaleziono duża papugę.ptak jest piękny ale zagubiony w...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Pinczer miniaturowy suczka Czy ktoś, podobnie jak ja posiada pieska tej samej rasy celem wymiany...
user_137693321838
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Szukam kogoś kto pomógłby mi w końcu sierpnia. Chodzi o psa. Szukam kogos kto pomoglby mi w końcu sierpnia. Chodzi o psa. To jeszcze nie...
~anna1964
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Poszukiwana kotka Szukamy naszej koteczki Graszki - perska, biało-brązowo-szara. Jest...
~jo na
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Co zrobić z psem? Witam Mam do was pytanie czy macie jakieś sprawdzone sposoby co zrobić...
~judyta
18

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Znaleziono kotka Witam, Dnia 20.06 koło godziny 22 znaleziono małego kotka w okolicach...
~Ewa
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Znaleźiono Psa Chihuahua czarny w Baninie Znaleźiono Psa Chihuahua czarnego w Baninie. Taki mniejwięcej jak na 2...
~Marek
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Ktoś zaopiekuje się Labradorem do 20 lipca? Witam, \ W ostatniej chwili zrezygnowała opiekunka która miała wziąć...
~diaboliq
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Zaginął kot Witam,zginął mi kot,jest caly bialy.gdyby go ktos widzial lub przygarnął...
~aska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Obroża przeciwszczekowa - pytania Czy jest tu ktoś kto korzystał z obroży przeciwszczekowej do oduczenia psa...
~XxXXX
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Szczurek hodowlany - gdzie polecacie kupić? W jakim sklepie zoologicznym na Przymorzu lub w Gdańsku ogólnie byście...
~szczurki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Sterylizacja kotki Mam 2 letniA kotke od 4 mies. Nie wykazuje zadnych objaw ruji i je więcej niż...
~fff
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Znaleziono kotka W okolicy kościoła w Bojanie znaleziono małego, kilkutygodniowego rudego...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Zaginął kot!!! Wczoraj po południu wyszedł z domu przy ul.Szafera w Gdańsku Osowie i do...
~Joanna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Kotek - szczepienie Witam poszukuję sprawdzonego lekarza dle kota w celu zaszczepienia i...
~Anna
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Znaleziony pies!!! Dzisiaj w nocy około godziny 2:00 znaleziono pieska przy ulicy Grunwaldzkiej,...
~Patrycja Bliska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry