Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Otrute psy - Cygańska Góra Witam, Bardzo zaniepokoiła mnie informacja, którą przekazał mi w dniu...
Qgoku
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Znaleziono Maltańczyka wątek zamknięty W okolicach ogrodowej w Baninie znaleziono psa rasy maltanczyk . Wszelkie...
~Asia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Gabinet weterynaryjny - gdzie na Oruni Górnej? Czy na Oruni Górnej przyjmuje jakiś dobry, sprawdzony lekarz weterynarz?...
~ja
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Otrute psy Mam bardzo smutną wiadomość dla miłośników psów w Bojanie. Po Bojanie grasuje...
~Anna
45

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Sprawdzony weterynarz dla psa. Pilne!!! Od niedawna mieszkam we Wrzeszczu . Moja psinka potrzebuje pilnie weta. Jest...
~kama
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Dobry weterynarz Gdańsk/polećcie kogoś proszę Napiszę na tym forum, bo pewnie też macie zwierzaki. Szukam dobrego...
~ania
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Wyjacy pies w bloku Ja sie pytam, po co komu czworonog w domu, jezeli calymi dniami pod...
~Ania
22

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Prusaki robaki Kupiliśmy mieszkanie na Zaspie w wysokim bloku z wielkiej płyty. W bloku są...
~cortezn
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Zaginęły 2 psy rasy Basset Hound W dniu 15.02.2015 zginęły 2 psy rasy Basset Hound w okolicach lasu niedaleko...
~ba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Zaginął piesek 31.12.2014 ok godz. 20 uciekła z posesji przy ulicy demptowskiej nasza Suczka...
~Monia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Zaginął pies Dnia 05.02.2015 około godziny 12 zaginął 9-cio miesięczny pies w Gdańsku...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Gdzie w trójmieście kupię żółwia lądowego? Witam. Czy orientujecie się może gdzie w trójmieście bądź okolicy kupię małe...
~gość
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Ubój rytualny zwierząt Witam Chciałabym poznać opinię forumowiczów na temat UR. Jakie macie...
~MałaMi
104

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Zaginął labrador Zaginàł sześciomiesięczny labrador w okolicy ulicy Młyńskiej. Piesek...
~P i K
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

śmierć pieska Mój kochany piesek Dżek przeżył prawie 18lat. Był zwykłym mieszańcem .27...
~rek
9

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Szukam behawiorysty w okolicy. Witam, szukam behawiorysty w Baninie, Chwaszczynie, Żukowie i ewentualnie...
~Aneta
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Znalazłam małego pieska Niedawno zabrałam z ulicy Nobla w Gdańsku małego pieska - niedowidzącego...
~Mikronezja
14

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

Błąkający się psiak w typie Ogar Polski po os. Rodzinnym i okolicach. Czy ktoś kojarzy , gdzie mieszka pies w typie ogar polski? Psiak pojawia się...
~sąsiadka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

weterynarz Witam. Poszukuje dobrego weterynarza w Baninie. Czy może ktoś polecic....
~Karolina
10

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Spacer z psem po południu wątek zamknięty Cześć Wychodzę z psem na spacery koło 17ej prawie codziennie , niestety...
~Grzesiek
22

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry