Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pseudo hodowla Przestrzegam przed pseudo hodowlą z mastifami tybetańskimi w miejscowości...
~anonim
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 września 2019

Moja świnka morska umarła. Martwię się o drugą. Macie jakieś rady? Czy ktoś mnie zrozumie, wesprze? Jestem tym przytłoczona,...
~kawiarka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Hodowla węży - gdzie w Trójmieście? Jest coś takiego w 3-mieście lub okolicach? (do 2h samochodem)
~Rufix
10

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 grudnia 2011

Darmowa kastracja Gdzie w Gdańsku jest darmowa kastracja?
~Kocur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Moda na konkretne rasy psów.. Tak się czasem zastanawiam..czy się to komuś podoba czy nie ( mi się bardzo...
~Wiktor
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2016

Weterynarz całodobowy Gdańsk z dojazdem ? Czy jest taki? Chodzi o dojazd na Morenę (starsza osoba z kotami, nie ma...
~Kasia
5

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2021

Pseudohodowla - nalot policji i OTOZ w Starej Hucie Byc moze sa tu osoby, ktore kupily tam psy - jest szansa na ukaranie...
~Oo
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Pseudohodowla Umawia się a codziennie zmienia termin i godzinę od razu wyczułam że coś jest...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Wątek dla miłośników zwierząt:)) Ostatnio kilka wątków skończyło się tematyką zwierzęcą;) Więc dla miłośników...
Tinker Bell
321

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2014

Hotel dla psa Witam, jaki hotel polecacie dla psów - Gdańsk i okolice?
O-Kruszyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 stycznia 2022

Kupie yorka lub maltanczyka Kupie jak wyzej za nieduze pieniadze. Nie potrzebuje rodowodu. asienkaj@wp.pl
asienkaj
10

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Odczulanie na psa Witam wszystkich, od kilku lat borykam się z problemem alergii na koty i psy....
otemtotem
18

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2015

Behawiorysta poszukiwany Poszukuję dobrego behawiorysty do psa z problemami emocjonalnymi. Najlepiej z...
~Dorota
12

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2016

Hotel / opieka dla kota Jestem zmuszona wyjechać na ok. 8 dni. Nie mam z kim zostawić kota. Czy jest...
~Ida
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Weterynarz nefrolog - gdzie? Czy ktoś zna i może polecić w Trójmieście weterynarza, który specjalizuje się...
~Ola
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Odpowiedzialność za zwierzęta kodeks cywilny Witam. Kilka dni temu mojemu koledze uciekł pies, którego zostawiłam u niego...
wiwo12
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Oddam pieska w typie maltańczyka Z ciężkim bólem serca jesteśmy zmuszeni oddać naszego pieska Pikusia,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Zaginął York Dnia 29.09.21r zginol roczny York na ul. Partyzantów Kaszubskich. Każdego...
~Sławek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 września 2021

całkowicie zielona w tematach zakupu psa Witam forumowiczów:) zamierzamy z córką zakupić niewielkiego pieska...
~Joanna
21

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2016

Szczoteczka ultradźwiekowa Emmi-Pet Ktoś ma? Używa u swojego psiaka? A może był gdzieś ze zwierzakiem na...
~xxxx
28

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry