Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
uwaga na firme plebis.eu firma sprowadza sprzet... telefony..widma..to samo ze zwrotem pieniedzy za...
~iska
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

iphone 5s Kto chce iPhone 5s space gray 32 gb stan 100% pozytywów. Cena do uzgodnienia...
~klepka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

logowanie na masztach tel. Czy istnieje program, który można wgrać do telefonu by zakłócać jego...
~magda
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Poduszkowiec eurohuver Witajcie....stalem się posiadaczem takiej małej poduchy ,korpus z włókna...
~Dario 1973
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Serwis gdzie naprawię szybę w iPhonie Czy ktoś poleci mi dobry serwis w 3mieście gdzie wymienię szybę w iPhonie? od...
~Konrad
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

serwis techniczny-tel kom U którego operatora tel kom jest nsjlepszy serwis techniczny i nsjlepiej...
~M.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

programista MEAN stack - pilnie poszukiwany. Witam, Poszukuję kogoś kto orientuje się w technologii MEAN Stack (do pomocy...
~MJ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Zasięg w tel Lumia 535 Od czego zależy zasięg-tylko od Operatora (u mnie t-mobile), czy też od...
~anonim
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

strona www Witam, czy możecie podpowiedzieć kto może zrobić profesjonalną stronę www firmy?
~jadnny
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 marca 2017

Sony Xperia E4 - mikrofon czy opłaca się. Witam, tak jak powyżej, chciałam zapytać czy opłaca się wymienić głośnik. w...
~donia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Firmy oferujące dobre serwery VPS Hej potrzebuję wydajnego serwera VPS, nie mam dobrej orientacji w tym temacie...
~mariano
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2011

Pomysł na rozwój trójmiasta - aplikacja mobilna Witam wszystkich. Mam dosyć ciekawy pomysł na aplikacje mobilną, mająca na...
~Kerrack
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Jakiś dobry serwis elektroniki? wymiana miniUSB w PDA Pytanie jak w/w, ktoś wie gdzie w trójmieście można znaleźć fachowców którzy...
~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Gdzie kupię sprzęt na raty Ale takie realne raty 0%.?
~dracarys
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Jest tu ktoś kumaty z MySQL? Korzystam z MySQL Front Nie mogę się połączyć z bazą na localhoście. Z bazą...
~sa∂yl
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2015

tel. zastrzeżony Czy można namierzyć kto dzwoni z tel zastrzeżonego , ale "puści" tylko 2 góra...
~misia
14

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Jak zrobić małego robota? Hej Zastanawiam się czy się orientujecie, jak zrobić takiego robota zdalnie...
MarcinekLas
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Gdzie zobaczyć/kupić projektor do kina domowego? Mili Forumowicze, Gdzie w Trójmieście i okolicy znajdę miejsce, w którym na...
~ciekawy
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Ekran do wyświetlania filmów z projektora multimedialnego Ekran używany będzie w sali konferencyjnej. Zależy mi na stojaku bądź jakiejś...
~waldemar
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry