Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kablówka, internet... Usługi multimedialne "kablowe" - proszę o opinie Volta, Orange czy coś jeszcze wchodzi w grę jeśli mamy na myśli montaż usług...
~Pszenna
163

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Szansa na lepszy Internet w Baninie? W związku z uruchomieniem strony Urzędu Komunikacji Elektronicznej można...
~eS.
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

Aktualizacja Windows Czy aktualizacja do Windows 10 jest konieczna? Nie da się wyłączyć jej w...
~Darek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Internet LTE - Cyfrowy Polsat - okolice ulicy Imbirowej, Goździkowa, Cynamonowa itp. Witam, Czy ktoś korzysta może w Baninie najlepiej w okolicach Imbirowej,...
~Przyszła_Mieszkanka
15

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

Cyfrowy Polsat z Multiroomem - pytanie. Czy ktoś ma Cyfrowy Polsat z multiroomem? Czy da się to zrobić bez kabla...
~mmm
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Gdzie oddam stary sprzęt RTV? Witam, jak w temacie gdzie oddam stary sprzęt elektroniczny (video itp.) ale...
~Klaudia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Internet os. Królewskie Czy ktos wie jak nazywa sie firma która ryje drogi na Królewskim i podobno ma...
~Anonimowy sąsiad
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Zepsuta maszyna padła mi maszyna chyba chodzi o łożysko to jest wgl do wymiany czy nie do...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Dostawca internetu i Tv Witam Jestem nowym mieszkańcem Gdańska Siedlce . Zastanawiam sie nad wyborem...
~Tom
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Monitoring - pytanie. Potrzebuje sciagnac monitoring Gdansk wrzeszcz pkp , przystanki autobusowe ....
Kasia2109
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Proszę o dobrą poradę Użytkuję drukarkę wielofunkcyjną Lexmark x3530. Problem z tą drukarką polega...
~lexmarczyk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Ma ktoś skaner uniden 75? Witam ma ktoś pojęciejak ustawić skaner j/w??
~Zibi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Internet w światłowodzie Witam. Sporo informacji można w tym temacie zobaczyć na www.kosakowo. Czy...
~Jan
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Wideodomofon Witam sąsiadów czy któryś z was na osiedlu Familijnym podłączał wideodomofon...
~PS
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Naprawa radia Tatry - gdzie? czy ktos w Gdyni naprawia radia lampowe? Moja tatra niby gra ale galka sie...
~mimi
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Dostawca kablówki Witam czy na pustkach cisowskich jest mozliwosc podpisania umowy z innym...
~SL
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Internet Orange? Witam. Czy korzysta ktoś z podobno super szybkiego internetu orange? Obecny...
~Tom
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 stycznia 2016

Telewizja i internet w Gdańsku Cześć. Dwa pytania do Was: 1. Który usługodawca telekomunikacyjny góruje w...
~Przemek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Zestaw głośnomówiący - błagam o pomoc. Który lepszy zestaw głośnomówiący bluetooth 4.0 blaupunkt df414 czy może...
~Kasia
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Xiaomi Mi band - ma ktoś? Bo ja mam:P tylko ni cholercie nie mogę znaleźć ładowarki:/ bateria trzyma...
gawel0202
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry