Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Problem z dostawcą internetu Dym mam z dostawcą internetu z którym miałem umowę do końca marca na "sztywne...
~Antoni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Jaki podpis elektroniczny i certyfikat kwalifikowany? W związku z tym, że zostały nałożone na nas nowe wymogi bezpieczeństwa w...
~Stanislaw
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Kamera internetowa w centrum Gdańska? Hej, Znacie może jakiś link do kamery internetowej która transmituje obraz...
emarti
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Komputerowy dobór fryzury Witam, Mam pytanie jak w temacie czy w Gdańsku istnieje coś takiego? mam na...
~majk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Laptop clementoni - opinie Witajcie! czy któraś z was miała styczność z tym laptopem (lub podobnym z...
~Marcia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Telefonik Czy ktoś kto sie zna na telefonach moze polecic jakis bez sim locka z...
~pola333
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2013

Procedury w sieciach Dlaczego za przeniesienie numeru operator żąda opłaty? Dlaczego nie można...
~Darek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Dostawcy internetu na Południowej 2 (wieżowiec) Ktoś z Was wie czy istnieje możliwość podłączenia internetu (i ew. telewizji)...
~jakson
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Co jest do uja wacława ;( Też wam nie działają filmiki na trójmiasto.pl? Buforuje mi obejrzę 10 sekund...
~ja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Wymiana gniazda zasilania w laptopie - jaki koszt? Witam, Może ktoś orientuje się jaki to koszt?
~notak
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Maszt telefoniczny na Fundamentowej 6/12?! Hej ! Doszły mnie słuchy że na naszych blokach (albo na bloku 12 albo 6)...
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Awaria upc Czy ktos cos wie? Żaden kanał nie odbiera!!! Brak sygnału!!!
~anik
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Zegarki - jakie ceny? Dugena, Seiko czy wittnauer ?
stres
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Naprawa kamery - gdzie w Trójmieście? W mojej kamerze chyba padła taśma flex bo wyświetlacz migocze/gubi...
~Meff
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Aero2 - pytania Czy ktoś z Dąbrowy korzysta z tego internetu? Mieszkam niedaleko pętli dla...
~M.
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Multimedia... 31 stycznia konczy mi sie umowa w Multimedii na tv i internet, place teraz 94...
~monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Lampa Canon 430EX za 150zł?? Witam, Od jakiegoś czasu poszukuję dobrej lampy do mojego canona....
~radex
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Amplituner Radmor - Gdzie naprawić? Witam, szukam fachowca, który będzie potrafił naprawić i przestroić mojego...
~CzterdzieściPlus
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Laptop Toshiba brak dźwięku Witam; Mam problem z dźwiękiem w Toshiba L-50-B-119 zainstalowałam wszystkie...
~mjakmama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Zakład fotograficzny w centrum Gdańska? Witam wszystkich, czy ktoś z Was kojarzy lub mógłby polecić jakiś zakład...
rujitsu
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry