Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bieganie na Morenie Witam, Jestem mieszkanką osiedla Morena. Trzymanie formy jest dla mnie bardzo...
~Karina
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Biegi dla małych i dużych Już 18 października! Szczegóły tutaj:...
~biegnę
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Bieganie Hejooo jest ktoś chętny aby pobiegac w miłym towarzystwie :)? Jeśli tak...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 listopada 2015

Dobra fryzura do biegania. Witam. Jako ,że po wakacjach trochę przytyłem muszę to zgubić. Wpadłem na...
~Pasibrzuch
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Bieganie Witam, szukam osoby-osób na małe treningi biegowe (kilometraż 10-20km)....
~---
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 października 2015

Bieganie Ujeścisko Witam! Jestem osobą , która nie potrafi długo usiedziec w miejscu. Z tego...
~ninka0905@gmail.com
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Bieganie - Morena Witam Od 1 klasy technikum, a było to hmm 6lat temu przestałem ćwiczyć,...
Dziubeleczek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Bieganie Gdańsk Chełm Poszukuję kogoś do wspólnego biegania, albo osoby która może polecić jakąś...
~D.
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Buty do biegania i ścieżki - jakie? halo Trójmiasto! Wiosna przyszła, więc nowa energia we mnie wstąpiła. I...
kozikowa83
9

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Bieganie Gdynia Karwiny do Orłowo plaża i powrót lub gdyńskie lasy witam szukam kobiety partnera do wspolnego spedzania czasu bieganie i moze...
~GSM-667120044
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Bieganie Gdynia Karwiny na dół i lasami orłowskiego klifu nadmorskiego. witam jak w tytule ktos chetny zapraszam , ja startuje z Gdynia Fikakowo...
~Gdynia Fikakowo
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Men Expert Survival Race - szukam ekipy 11.10.2015 odbywa się w Gdyni ten bieg. Poszukuję kobiet i mężczyzn, którzy...
~Agata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Bieganie, Gdynia Chylonia Witam , szukam osoby chętnej do wpólnego biegania . Okolice chyloni , cisowej...
~sportowiec
8

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

Gdzie zostawić rzeczy przy plaży? Bieganie w Gdyni... Witam wszystkich, jak w tytule. >Mieszkam w Gdyni w dzielnicy daleko od...
~Dalekowschodni
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

bieganie Przymorze Hej! Ktoś chętny to wspólnego biegania?
~Karola
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Bieganie Orunia Dolna Cześć :D ! Miałam czekać do wiosny ale... patrząc za okno stwierdziłam że...
~Kaśka :)
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

rower/bieganie wiecej ;) wątek zamknięty Witam, poznam koleżankę do wspólnych biegów, jeżdżenia na rowerze(asfalt,...
~Listeria
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Rower, rolki, bieganie, zumba na plaży, wyjścia na piwo :-) wątek zamknięty Hej! :))) Koleżanka do aktywnego spędzania czasu razem poszukiwana. Jeśli...
~Kas
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Bieganie możne na stogach ktoś chce pobiegac
~mrw
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Pobiegajmy razem Ma ktoś może chęć, kilka razy w tygodniu pobiegać, rano koło 6-7, lub wieczorem?
gosia842007
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry