Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Trzydziestki szukam wątek zamknięty Jak w tytule :) pozdr
~blady72@onet.pl
10

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

nudzisz się w pracy - domu? napisz :) wątek zamknięty jak w tytule, jeżeli sie nudzisz i chcesz popisać sobie z kimś miłym, to...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

młoda duchem stara metryką wątek zamknięty Witam czy znajdzie sie ktos z kim mozna pogadac o wszystkim , zrobic wypad do...
~sympatyczna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2010

x[foto][Man][22L] Jak Was poznam to Wam powiem w jakim celu wątek zamknięty Siemka! Owo ogloszenie to moja zachęta dla ludków do wchodzenia w interakcje...
~ksiazejj@gmail.com
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 grudnia 2010

szukam kobiety 30-40 wątek zamknięty Przede wszystkim prawdziwej kobiety która wie czego chce. Szukam konkretnej...
~arfart1@o2.pl
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

szukam koleżanki z Pucka wątek zamknięty Jak w tytule, mam 30 lat i mieszkam tu od niedawna.
~30- latka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

szukam kumpeli/kumpelek wątek zamknięty wiem ze takie watki juz byly jakis zcas temu ale postanowial mzalozyc nowy....
~czekoladowe.oczy@op.pl
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

Wysportowany poszukuje przyjaciółki wątek zamknięty Mam 40 latek,zadbany,wysportowany,bez nałogów,niezależny finansowa.Szukam...
~Adam
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

poznam odważną dziewczynę-cel-romans wątek zamknięty czesć wam,mam na imię Jacek,jestem przed 40 i ostatnio jestem bardzo znudzony...
jacek1
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

SZUKAM PARTNERKI wątek zamknięty 34 letni mężczyzna, wysoki brunet o niebieskich oczach poszukuje partnerki,...
MIRKO
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Randka ze mną wątek zamknięty Chce isc na randke w ten weekend. Jestem 30 letnia singielką. Jestem wysoka...
~Singielka
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

Poznam wątek zamknięty Witam. Sama nie wiem czy to dobry pomysl, ale chyba nic w tym zlego że szukam...
~ona
12

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2010

poznam wątek zamknięty witam poznam ciekaweych ludzi ja mam 28 lat
guska82
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

szukam KOBIETY wątek zamknięty hej szukam dziewczyny aktywnej fizycznie a więc tak poszukuje osoby z która...
tomekfilar
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 listopada 2010

szukam dziewczyny która nie lubi siedzieć w domu. wątek zamknięty Mam nieco po trzydziestce i szukam sympatycznej dziewczyny do wspólnych...
trotomski
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lipca 2010

Poznam Azjatke. wątek zamknięty Hej:) poznam Azjatke z Gdańska lub okolic...:) Która jest chętna do...
~Direllih
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

poznam wątek zamknięty Witam wszystkich, Tak się jakoś złożyło, że ostatnio zauważyłam, że mam...
never ever
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

ona nowa wątek zamknięty Hmm...Szukam, szukam znajomych. Jestem od niedawna w Gdyni i nie znam tutaj...
~zielonooka...26
12

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

może ktoś odmieni moje życie wątek zamknięty mam już 40 lat, i myślę że nic mnie już w zyciu nie spotka.Mam mężą, 2...
~sarna12
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

Szukam kumpeli :) wątek zamknięty Studentka, 23 lata. Czasem na poranną kawę, czasem na nocne wino i pizzę:)...
~Kal
9

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46003

postów

2876

wątków

do góry