Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
a ja niemężata i też poznam wątek zamknięty bo niby dlaczego nie? poznawanie to część naszego życia, nieprawdaż??
~mądrala
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

Szukam dziewczyny do kina ;p wątek zamknięty Hej , chcę się wybrać do kina, tylko samemu mi się nie chce, może...
~Hmm :))
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2010

Poszukiwana miła normalna dziewczyna/kobieta :) wątek zamknięty Jak w tytule:) szukam normalnej dziewczyny która wie czego chce od życia,...
Adam23gda
8

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

kobietę z mgły i babiego lata poszukuję :) wątek zamknięty No wiec tak , zacznę od końca poszukuję kobiety co to swą naturą naprawdę...
szopen
88

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2010

szukam kolezanki kolegi:( wątek zamknięty mam 23 lata szukam kogos zwariowanego kumpeli na impreze albo kumpla zostawil...
~samotna 23
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

Poznam koleżankę ,przyjaciółkę-jeśli to realne:) wątek zamknięty Hey.Jestem Rafał,chętnie za pośrednictwem tego forum poznam ciekawe...
resor
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 czerwca 2010

Poznam panią. wątek zamknięty Poznam panią celem wspólnej pielgrzymki na Jasną Górę. Wymagana dobra...
~driver#1
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

Chłopak pozna Dziewczynę... wątek zamknięty Hej:) Mam na imię Andrzej, pochodzę z Gdańska, lat 22. Poznam dziewczynę w...
~Andrzej
52

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2010

ktoś na piwko na morenie? wątek zamknięty Cześć, niedawno przeprowadziłem się na Morenę, nie znam tu nikogo, a...
~no_nickname21
14

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 marca 2010

idę w środe do kina (gdynia, multikino) wątek zamknięty może ktoś chce dołączyć??
~mądrala
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2010

ONA :) wątek zamknięty Witam Poszukuję kobiety . .. do wszystkiego ? Rozmowy , spotkania , smiech...
~Volverin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

Singielki na babski wyjazd wątek zamknięty Witam, mam 28 lat i szukam koleżanki lub koleżanek na wyjazd do Krakowa w...
~bukuri
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

poszukuję: kudłata brunetka z Opacka/Grunwaldzka/Pomorska wątek zamknięty Poszukiwana kręconowłosa brunetka, drobnej postury, lica jasnego, ładnego...
~nn
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2010

poszukuje wątek zamknięty szukam pana pracuje w ochronie w gdyni nie wiem gdzie byl w sierpniu w stegnie
~nieznajoma
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

Deszczowy piątek... wątek zamknięty Piatek wieczór,a właściwie to już sobota.Piję wino.Urlop sie kończy,czas...
~moni
10

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2010

A ja tez szukam nowych znajomych wątek zamknięty Pewnie ogloszenie jak 1000 innych, ale z mila checia poznam nowych znajomych...
~Ambrozja
10

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

z Mariackiej brunet poszukiwany wątek zamknięty Ty- kupowałeś bilet w kasie na dworcu Gdańsk Głowny, wczoraj, we wtorek o...
~Dr
21

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

samotność ... wątek zamknięty http://demotywatory.pl/666930/Tylko-w-serialu to takie prawdziwe......
NitkaN
38

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

Poszukuję ladnej kolezanki wątek zamknięty Witam :) Szukam koleżanki / przyjaciółki, z którą mogłabym wyskoczyć do...
Aylyme
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

przygarnij kropka wątek zamknięty przygarne kropka - sympatycznego mezczyzne na dluzsza znajomosc w wieku 25-33...
~karola
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46016

postów

2876

wątków

do góry