Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Umowa przedwstępna dla ukończonego mieszkania - podejrzane ??? Witam ! W związku z zawirowaniami na rynku deweloperskim postanowiłem kupić...
~shrek
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

program do aranżacji wnętrz Interesuje sie dekorowaniem... wnętrz, od jakiegos czasu szukam dobrego...
Aniołek89
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

cena za m2 tynkowania wewnętrznego jestem zainteresowany otynkowaniem mieszkania Goldbandem. Jakie są obecnie...
~andrzej
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2009

Zakup mieszkania, kredyt. Pomoc przy zakupie mieszkań, Kompletowanie dokumentów, kredyt hipoteczny,...
~kredyty, mieszkania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

A co z PB Gorski Juz od pewnego czasu po Trojmiescie kraza informacje na temat jego...
~Polly
34

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

asior
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

firma sprzątająca Witam, poszukuję firmy, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

wymiana dzwi w mieszkaniu Witam Czy możecie mi polecić firmę która zajmuje się montażem drzwi chodzi...
~mimi26
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2009

mieszkania socjalne szukam osob które posiadaja mieszkania socjalne a którym sie konczy umowa najmu
~...123...
4

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

Przedsprzedaż mieszkań na gdańskiej Wyspie Spichrzów Spółka Mill-Yon rozpoczęła przygotowania do przedsprzedaży mieszkań w jednej...
ARBOvision
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

Sylwiaaa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

parkiety w falowcach czy któs zrywał
~dorotazab22
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

pytam o firmę Marcusa !!!!!!! czy ktoś się z nimi spotkał i jak się sprawdzają !!!!!!!
~Jarek
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

okna pcv poszukuje kto poleci nie drogo
~dorotazab22
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

NOWE DRZWI Z PORTY MAM DO SPRZEDANA NOWE DRZWI Z FIRMY PORTA MODEL FOCUS ( PIERWSZE TO Z SZYBKĄ...
~AGA
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

zakład remontowo - budowlany MARKUS - O S T R Z E G A M !!! nie polecam nikomu firmy Markus z pruszcza gdańskiego, wszystko wyglada...
~były klient
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

pytanie Czy ktoś słyszał o ekipie budowlanej, której szefem jest niejaki Marcus ????????
~Jarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Wykup zadłużonego mieszkania - ze spółdzielni mieszkaniowej wątek zamknięty Czy wiecie coś więcej o takiej możliwości? Mój kuzyn w drodze licytacji...
AgusiaGda
7

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

W poszukiwaniu Kredytu Witam wszystkich. Ostatnio kupowałem mieszkanie i musiałem się niestety...
~Qetesh
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

Prace budowlano - remontowe od A do Z Prace budowlano - remontowe od A do Z Roboty ziemne Docieplanie budynków...
~501 495 328
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44602

postów

4759

wątków

do góry