Motoryzacja Ciekawostki motoryzacyjne, testy aut. To miejsce dla fanów szybkiej jazdy.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wydech w gdańsku Witam, czy moze ktos polecic warsztat w Gdansku w którym robią dobre...
~mateusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

gdzie zaparkowac bede tydzien w gdansku (starowka) i potrzebuje informacji o parkingu...
~tadeusz
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

egzamin teoretyczny slyszalam ze ponoc sa nowe testy na egzamin teoretyczny czy to prawda?
~kinia
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

Światła mijania w dzień - czy są nam potrzebne? Czy wiesz jakie są naprawdę efekty nakazu jazdy z ciągle włączonymi światłami...
~kaszub
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

Mondeo MK3 - jaka instalacja gazowa?? witam zamierzam zakupić Mondeo MK3 po faceliftingu, jaka instalację gazową...
~Gromyk
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 marca 2009

honda spada vt - kupię jak w temacie mail: cma.barowaNAwirtualnapolska.pl
ćma barowa
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 marca 2009

sprzęt audio gdzie dostanę najtaniej sprzęt grający do autka?:) chodzi o głośniki i...
paulka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2009

POZYTYWNIE:) A JA KUPIŁEM TAM SAMOCHÓD,I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY,POLECAM...
~ZADOWOLONY
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

Zna ktoś kurs prawa jazdy weekend 2 tygodnie po 8h naraz? Szukam szkoły jazdy w której mógłbym zrobić 32 godziny teorii w weekendy...
~sidor
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2009

sprzedam audi 100/c4 tj w tytule. wiecej info dla zaineresowanych.
annaxxxxx
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

prawko juz od dlurzszego czasu chce sie zapisac na kurs prawka ale jest tyle tych...
kasiaszczuka6
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 marca 2009

Audi S4 2.7 Jeszcze zapytanie o inny model samochodu-Audi S4 2.7 biTurbo. Jakie jest...
~Grzegorz & Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

Audi Mam pytanie odnośnie silnika Audi A8 z 2000 roku 3.7 benzyna + gaz. Jaka...
~Grzegorz & Aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

Pomoc w sprawdzeniu modułu PIAGGIO/GILERA Szukam kogoś z trójmiasta kto umożliwi mi sprawdzenie mojego cewkomodułu w...
~R.S50
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 marca 2009

szkoda jazdy Czesc :) Mam pytanie. Moze znacie jakas szkole jazdy ktora ma indywidulany...
~Ewa
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 grudnia 2008

mechanik - Gdynia Cześć, polećcie prosze dobrego mechanika, ktory ogarnia temat gaźników....
~marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

szukam dobrego mechanika oplów omeg na terenie trójmiasta!!!! pilnie szukam dobrego mechanika ktory interesuje sie oplami a dokladnie: opel...
kajagdynia
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

sprzedam koła z letnimi oponami do Fiata Punto Witam, mam do sprzedania prawie nowe opony z felgami do Fiata Punto....
~rafallitho
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 marca 2009

Jak walczyć z korkami??? Dostaliście juz e-maila z akcji www.odkorkujklimat.pl . ja już dostałem...
~Ekolubny
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 marca 2009

Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zipp................ Mam pytanie, kupiłam dzisiaj skuter zipp astec. Mam pytanie bo koło nóżki...
trotka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64225

postów

5108

wątków

do góry