Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wycieczka szkolna Szlakiem Piastowskim wątek zamknięty Udana wycieczka, wszystkie punkty programu zostały zrealizowane....
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

(Gdańsk-Zakopane 11-13,11,2016) wątek zamknięty Witam , skorzystałam z usług biura UNITUR GDAŃSK w celu realizacji wycieczki...
~Monika Filipowcz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Szkolna wycieczka do Włoch, do Doliny Motoryzacji wątek zamknięty Oferta BT UNITUR została wybrana przez nas na podstawie konkursu ofert...
~Barbara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

wycieczka szkolna wątek zamknięty W pierwszych dniach czerwca byliśmy z grupą uczniów na trzydniowej wycieczce...
~nauczyciele SP 6 Gdynia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

opinia wątek zamknięty Wycieczka ciekawa. Dobra organizacja. Polecam.
~ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Warszawa - Kraków wątek zamknięty Bardzo dobry kierowca i pilot, b. dobra jakość autokaru, znakomici...
~Maria LW
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Wycieczka szkolna z Poznania wątek zamknięty Zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni, wszystkie punkty programu były doskonale...
~Violetta Antkowiak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Ocena organizacji wycieczki szkolnej wątek zamknięty Wycieczka "Szlakiem Piastów" jeździmy z Biura Unitur na wycieczki...
~Jolanta Bruzi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

wycieczka do Warszawy (szkoła podstawowa) wątek zamknięty Kolejny raz skorzystaliśmy z usług firmy UNITUR i kolejny raz jesteśmy bardzo...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Unitur Warszawa wycieczka dwudniowa wątek zamknięty Profesjonalne podejście, wysoki standard hotelowy, szybko, intensywnie i...
~ZSP Koleczkowo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

Warto korzystać z biura Unitur wątek zamknięty Wycieczka szkolna do Warszawy. Jako wychowawca od kilkunastu lat, miałem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

Ocena biura podróży UNITUR wątek zamknięty To już kolejny raz, gdy korzystam z usług biura UNITUR. Jestem bardzo...
~wiolka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Owidz - Gniew - Bydgoszcz - wycieczka szkolna warta polecenia! wątek zamknięty Świetna wycieczka szkolna zorganizowana przez UNITUR z Gdańska - kompetentne...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Wycieczka szkolna wątek zamknięty Polecam Biuro Podróży UNITUR jako organizatora wycieczek szkolnych. Program...
~D.Brylska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

opinia o wycieczce Piastowskim Szlakiem wątek zamknięty Jestem zachwycona jakością świadczonych przez BIURO usług. Profesjonalizm...
~Aneta Staszewska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

REFERENCJE wątek zamknięty Biuro Turystyczne „UNITUR” mający swoją siedzibę w 80-401...
~Publiczne Gimnazjum w Pszczółkac
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

polecam ! wątek zamknięty Z usług biura korzystałam drugi raz. Wycieczka była bardzo dobrze...
~Zespół Szkół Łączności
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Niezapomniana wycieczka do Warszawy !!! wątek zamknięty W dniach od 28-29 maja 2015 roku, miałam przyjemność uczestniczyć, wraz z...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

Wspaniala wycieczka- gimnzajum nr 1 w Gdyni wątek zamknięty Wycieczka Kotlina Kłodzka-Praga bardzo udana. Pełen profesjonalizm obsługi...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Polecam Unitur! wątek zamknięty Polecam usługi biura turystycznego Unitur z Gdańska. Ogromną zaletą jest...
~Michalina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry