Ekolan

Deweloperzy

Sopot, al. Niepodległości 696

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Kupiliśmy mieszkanie w ekolanie i jesteśmy zadowoleni, nie mamy żadnych...
~P.B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty NIE POELCAM WSPOLPRACY Z TA FIRMA, WSZYSTKO JEST ŁADNIE I PIEKNIE DO...
~KRZYSIEK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

EKOLAN- to oszuści i partacze UWAGA!!!! wątek zamknięty ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO NAS NA OSIEDLE MIŁE WZGÓRZE, ZOBACZYCIE...
~oszukani
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

UWAGA!!!POLECAM ALE Z PRZYMRUŻENIEM OKA. wątek zamknięty Kupiłem w Ekolania kolejne mieszkanie, z żalem muszę stwierdzić, że z...
~Ireneusz :(
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 listopada 2010

Dorota - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie zawsze ktoś był pomocny w zakupie mieszkania, moje wszystkie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 października 2010

Rewelacja wątek zamknięty Developer godny polecenia. Terminowo, bez poprawek - standard ok. Kontakt z...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Żaneta - opinia wątek zamknięty Przestrzegam wszystkich przed Ekolanem.Nie dajcie się nabrać szczególnie na...
~Żaneta
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

Nie dajcie sie nabrac na domy z dopłata wątek zamknięty Na szumnie nazwane DOMY z DOPŁATA banki nie chca dawac kredytow, gdyz...
~upcupc
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lipca 2009

Solidna firma wątek zamknięty Standardy obsługi klienta bardzo wysokie, realizacja inwestycji w terminie....
~Piotr
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2009

Polecam wątek zamknięty Kupiliśmy dom od Ekolanu, oddany terminowo, wprowadzono aranzacje, choć...
~Zadowoleni Klienci
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

Ekolan - solidna firma wątek zamknięty Wkrótce będę miec przyjemność zamieszkania w apartamencie na polanie Ekolanu....
~Aneta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 stycznia 2009

Polecam wątek zamknięty Od niedawna jestem posiadaczem mieszkania wybudowanego przez Ekolan i musze...
~Marek K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

PRZESTRZEGAM!!! wątek zamknięty Kupujac mieszkanie w ekolanie czytajcie akt notarialny bo firma oszukuje-nas...
~DOMINIK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 czerwca 2008

firma beznadziejna wątek zamknięty teraz już nie dam się nabrać - ta firma wydaje tylko mnóstwo pieniędzy na...
~mat
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2008

Solidna firma wątek zamknięty Zakupiłem już trzeci lokal w Ekolanie. Co do jakości wykonania nie mam...
~Bernard
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 grudnia 2007

Na razie OK wątek zamknięty Witam. Niedawno zakupiłem apartament na polanie i póki co jestem zadowolony...
~xxx
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

Godny zaufania wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie na V Wzgórzach, jestem już po odbiorze, brak zastrzeżeń,...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 czerwca 2007

Lubię Ekolan wątek zamknięty Mieszkanka mogą byc ja nie narzekam. mialam kilka reklamacji reakcja była...
~kse
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
167

postów

38

wątków

do góry