Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam szkółke :) wątek zamknięty Witam polecam szkołke, super poziom nauczania, Pan Marcin super nauczył mnie...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Bardzo polecam!!! wątek zamknięty Polecam bardzo wszystkim. Panuje miła atmosfera.właścicielka bardzo miła i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Ośrodek godny polecenia! wątek zamknięty Wybór OSK Oskar nie był przypadkowy, zanim zapisałam się na kurs podpytałam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

BARDZO POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców jaki jest w Polsce, MEGA sympatyczna...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Wszystko jak należy wątek zamknięty Jak najbardziej polecam kursy w oskarze. Nie ma problemow z ustalaniem...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Polecam tą szkołę. wątek zamknięty Polecam z pewnością ośrodek szkolenia Oskar, i Pana Marcina jako instruktora....
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Bez zarzutów wątek zamknięty Nie mam uwag, wszystko jasno tłumaczone na wykładach. Teoria zdana za...
~Komar
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Polecam Oskara wątek zamknięty Polecam OSK Oskar. Właścicielka ośrodka bardzo kontaktowa, pomocna, każdą...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

OSK Oskar - Pan Marcin wątek zamknięty Polecam OSK Oskar oraz instruktora Pana Marcina. Podziwiam cierpliwość,...
~Kasia
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty OSK Oskar to świetny ośrodek szkolenia kierowców, który wszystkim polecam....
~Ola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Instruktor Marcin i szkółka wątek zamknięty Pan instruktor bardzo przemiły, dogaduje się bardzo dobrze z młodszymi...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Co tu dużo mówić.. Najlepsza szkoła nauki jazdy! Pan Janusz który prowadzi...
~Paula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Polecam ;) wątek zamknięty Ogółem, trochę to trwało, ale w końcu jest i to chyba najważniejsze. Ośrodek...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Opinia Pana Marcina i Pana Wojtka wątek zamknięty Nauke jazdy mialam z Panem Marcinem. Kilka razy podchodzilam do egzaminu w...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Julia - opinia wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam instruktora pana Wojtka Marszewskiego, zdane za...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Wspaniali instruktorzy Piotr i Marcin oraz wykładowca który wszystko dobrze...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

osk oskar wątek zamknięty Chciałam bardzo serdecznie podziękować Panu Januszowi za perfekcyjne i...
~Marlena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Polecam ten ośrodek jazdy, a w szczególności Pana Marcina, dzięki niemu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Zdałem! wątek zamknięty No więc co tu napisać: szefowa, pani Iwona ze świetnym podejściem do ludzi,...
~Jakub Belter
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo polecam!! zdałam za pierwszym razem, Pan Marcin to świetny...
~Nikola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
299

postów

293

wątków

do góry