Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
prawo jazdy wątek zamknięty Dziękuję Panu Wojtkowi K. Za wszystko, za przygotowanie mnie do jazdy, za...
~Milena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

POLECAM SZCZEGÓLNIE PANA WOJTKA MARSZEWSKIEGO wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy Oskar, zwracając szczególną uwagę na instruktora Pana...
~Michalina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2014

Wybierzcie OSK-Oskar! wątek zamknięty Do Oskara poszedłem w ciemno, ponieważ szedł tam kolega i zaproponował, żebym...
~Wojtek R.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Bardzo dobre przygotowanie praktyczne wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować Panu Januszowi za cenne rady, wskazówki,...
~OlaG
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

PAN JANUSZ!!! wątek zamknięty Teorię miałam z Panem Wojtkiem - bardzo sympatyczny mężczyzna, wszystko...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Bardzo pozytywnie:) wątek zamknięty Do Oskara zgłosiłam się gdyż kurs tam skończył mój mąż i szwagierka i oboje...
~Marta B.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lutego 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Polecam szkołę jazdy Oscar. Wykłady prowadzone przez Pana Wojtka K. były...
~Kasia C.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Misiek - opinia wątek zamknięty Polecam Oskara bo naprawdę świetna szkoła. Wykłady prowadzone były bardzo...
~Misiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Zdecydowanie polecam, Kat. A wątek zamknięty Do "Oskara" zgłosiłem się z polecenia koleżanki i teraz mogę z całym...
~Paweł Michalunio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Super szkoła:) wątek zamknięty Dzięki pracownikom Oskara wczoraj zdałem prawko praktycznie za pierwszym...
~Damian Z
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

:)) wątek zamknięty W tym ośrodku robiłam tylko kurs dodatkowy po 3 nie zdanych. Do egzaminu...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Lucyna - opinia wątek zamknięty 27.12.2012 zdałam egzamin w pierwszym terminie! Zawdzięczam to cierpliwości i...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

super szkoła! wątek zamknięty POLECAM W 100% ! Dziękuję Panu Wojciecha i i Panu Wiesława za przekazaną mi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

Super wątek zamknięty Ośrodek szkolenia kierowców godny polecenia.Wielkie podziękowania dla Pana...
~Stokrotka:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Marta - opinia wątek zamknięty Instruktorzy w tej szkole są naprawdę wspaniali! Dziękuje za pomoc w tak...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Bardzo dziękuję wątek zamknięty Chciałabym podziękować Panu Wojtkowi i Pani Monice, którzy przygotowywali...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 września 2012

Michał i Wojtek - Instruktorzy na medal! wątek zamknięty Miło mi podziękować szczególnie dwóm Panom Instruktorom, dzięki którym zdałam...
~G.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

F - opinia wątek zamknięty Zdałam dziś za pierwszym ! Dziekuje panu Wojtkowi i pani Monice . Polecam
~F
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

serdecznie polecam wątek zamknięty Chciałbym serdecznie podziękować Pani Monice za czas który mi poświeciła...
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

OSK OSKAR! wątek zamknięty Witam, chciałabym serdecznie podziękować Panu Wojtkowi K. za przygotowanie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
299

postów

293

wątków

do góry