Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam :) wątek zamknięty Witam 2 sierpnia zdałem za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny...
~Michal K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Polecam:) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam OSK Oskar, by nauczyć się jeździć. Sprawnie i przyjemnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Jak najbardzie polecam :) wątek zamknięty W dniu dzisiejszym zdałam egzamin za pierwszym razem teoretyczny i praktyczny...
~Aga Konkel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Polecam- warto:) wątek zamknięty Naprawdę polecam, świetna, miła atmosfera na wykładach, dzięki Panu...
~Karolina Wiśniewska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

P. JANUSZ GÓRZNY wątek zamknięty Super instruktor, bardzo cierpliwy. Jazdy z tym super instruktorem to była...
~Ola Malinowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

:) wątek zamknięty Chciałabym podziękować panu Wojtkowi i Monice za cierpliwość,miłą atmosferę i...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

sylwia wątek zamknięty Serdecznie dziękuje Monice naucza z 100 pro. zdałam egzamin za pierwszym razem
~sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Opinia wątek zamknięty Chciałbym jak najbardziej polecić ośrodek OSK Oskar, świetni nauczyciele,...
~MłodyKierowca
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

wieslaw - opinia wątek zamknięty Zawsze myslalem, ze nadaje sie tylko do prowadzenia statkow kosmicznych....
~wieslaw
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

Warto wybrać tą szkołę jazdy wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, moją instruktorką była Pani Monika, z którą świetnie mi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

Polecam wątek zamknięty Pan Tomasz W. świetnie przygotował mnie do części praktycznej (za co...
~Marta S-K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

SYLWIA SZ-GR wątek zamknięty Szkoła super. Właśnie zdałam dziś egzamin teoretyczny i praktyczny za...
~Sylwia Szumigakska-Grobelska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Dagmara - opinia wątek zamknięty Ośrodek jak najbardziej godny polecenia jestem strasznie zadowolona pomimo...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Spoko! wątek zamknięty Świetny ośrodek szkoleniowy właśnie zdałam egzamin przygotowywał mnie...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Maciek wątek zamknięty na pierwszym egzaminie dopadł mnie stres i oblałem na rękawie ale za to bez...
~Darek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 listopada 2011

oskar wątek zamknięty Witam.Dzisiaj miałem egzamin na kategorie A.teoria super,niestety jazda...
~jarecki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM :) wątek zamknięty POLECAM INNYM OŚRODEK SZKOLENIA "OSKAR". CAŁY KURS PRAWA JAZDY TRWAŁ NIE CAŁE...
~HANNA MROZEWSKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

ZDAŁAM!!! wątek zamknięty Własnie zdałam egzamin. Wprawdzie nie za pierwszym razem ale i tak jestem z...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

Polecam!!! Oskar NAJLEPSZY :) wątek zamknięty Gorąco polecam Oskara dla osób, które chcą się dobrze nauczyć poruszać w...
~Sandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Nie ma co się wahać, Oskar bije na głowę konkurencje. Szybko, profesjonalnie...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
299

postów

293

wątków

do góry